Anew Canlandırıcı ve Koyu Halka Görünümünü Hafifleten Göz Çevresi Kremini Keşfedin

Anew Ailesi’nin en yeni üyesi, Anew Canlandırıcı ve Koyu Halka Görünümünü Hafifleten Göz Çevresi Kremi ile ışıltınızı gözlerinize de yansıtmaya hazır mısınız?

Günlük cilt bakım rutinimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelen Anew Ailesi büyümeye devam ediyor.

Anew Ailesi’ne yeni eklenen Anew Canlandırıcı ve Koyu Halka Görünümünü Hafifleten Göz Çevresi Kremi ile ilk kullanımdan itibaren göz çevreniz iyi bir gece uykusu uyumuş kadar tazelenmiş ve ışıltılı bir görünüme kavuşacak. Her 10 kadından  9’unun onayladığı* krem, göz çevresine anında enerjik ve aydınlık görünüm** verirken zamanla gözle görülür şekilde koyu halkaların görünümünü düzgünleştirmeye de yardımcı olur.  C Kompleks, Antioksidanlar ve Koyu Halka Görünümüzü Düzgünleştirme Teknolojisi ile geliştirilen yeni Anew Canlandırıcı ve Koyu Halka Görünümünü Hafifleten Göz Çevresi Kremi ile anında enerjik ve aydınlık** görünüme sahip olmanın keyfini çıkarmaya hazır olun.

YENİ göz çevresi Kremini Avon’un Favorilerinden Anew Vitamin C Canlandırıcı Serumu ile birlikte kullanın, anında DAHA IŞILTILI sonuçlar elde edin!*** İlk damlasından son damlasına kadar etkili %10 SAF C VİTAMİNİ içeren, Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum; cilde parlak, ışıltılı ve taze bir görünüm vermeye yardımcı olur.

Cilt daha canlı görünür ve hissedilir. Üstelik Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum’un 1 şişesi 30 PORTAKALIN C VİTAMİNİ gücüne eş değerdir. 30 portakalın C Vitamini gücü ile cildinizin ışıltılı görünümünü ortaya çıkarın !

Canlı ve ışıltılı cilt görünümü için bakım rutininizi nemlendiri ile tamamlamak önemli olacaktır. Anew Vitamin C SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, anında ışıltı verir ve SPF50 ile UVA/UVB ışınlarına karşı güçlü koruma sağlar. Beyaz iz bırakmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

*124 katılımcıyla gerçekleştirilen 2  hafta kullanım sonrası Tüketici Çalışmasına dayanmaktadır.

** 124 katılımcıyla gerçekleştirilen Tüketici Çalışmasına dayanmaktadır.

***Anew Vitamin C C anlandırıcı Serumu tek başına kullanmaya kıyasla.

  • Avon Anew Parlaklık veren ve Koyu Halka Görünümünü Düzgünleştiren Göz Çevresi Kremi Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 239,99TL
  • Avon Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 289,99TL
  • Avon Anew Vitamin C SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 199,99TL