Skechers İki Mağazasının Kapılarını Kahramanmaraş ve İstanbul’da Açtı

Konfor teknolojilerinin adresi Skechers Türkiye, ülke çapındaki 68 mağazasına bir yeni adres eklerken sevilen bir mağazasını da yeniledi. Skechers konforunu ziyaretçileri ile buluşturan bu iki adres İstanbul Capacity AVM ve Kahramanmaraş Piazza AVM oldu.

Skechers İki Mağazasının Kapılarını Kahramanmaraş ve İstanbul’da Açtı

Dünyaca tanınan spor giyim ve ayakkabı markası Skechers, aktif yaşam severlerden spor tutkunlarına, her adımda rahatlık arayanlardan şehir hayatının hızına ayak uyduranlara kadar geniş bir kitleye hitap ederken yaşamın konforla kesişen buluşma noktalarında büyümeye devam ediyor.

Genişleyerek yenilenen İstanbul Capacity AVM ve yepyeni Kahramanmaraş Piazza AVM mağazalarıyla Skechers, sezonun en yeni ve özel koleksiyonlarına ev sahipliği yaparak müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Skechers’ın inovatif tasarımları ve üstün konfor teknolojileri, yeni sezonun enerjisini ve trendlerini yakalamak isteyenleri yeni mağazalarında karşılıyor. Skechers’ın üstün konfor teknolojisi ile yaşamın her anına ayak uyduran parçaları, günün koşuşturmacası içinde bile şıklığından ödün vermek istemeyenleri bekliyor. Kışın soğukluğuna sıcak bir rahatlıkla çözüm sunan bot ve montlardan hayata pratiklik katan Skechers Hands Free Slip-ins’e; çocuklar için tasarlanan birbirinden renkli modellerden kadın ve erkekler için yeni sezon koleksiyonlarına kadar birçok seçenek, bu mağazalarda bulunabiliyor.  

Skechers, yaşamın her anında konforlu bir şekilde aktif kalmak isteyen herkesi spor giyim ve ayakkabı dünyasının en rahat parçalarını keşfetmeye davet ediyor.

Skechers Türkiye İstanbul Capacity Mağazası Adresi: Zeytinlik, Ataköy 1. Mahallesi Capacity AVM Kısım Fişekhane Caddesi No:1 K:42 / Bakırköy

Skechers Türkiye Kahramanmaraş Mağazası Adresi: Şazi Bey, Haydar Aliyev Blv. No:3, 46040 Onikişubat/Kahramanmaraş