Amerika Trendi Türkiye’ye Geldi: L’Oréal Paris’ten Lumi Glotion!

L’Oréal Paris’ten yeni Lumi Glotion, cilde ışıltı veren formülü ile aydınlık ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Üç farklı renk seçeneği olan Lumi Glotion, cilde doğal bir ışıltı vererek yaz makyajlarınızın vazgeçilmezi haline geliyor.

Amerika’nın en çok satan ten ürünü* olan L’Oréal Paris Lumi Glotion Türkiye’ye geldi! “Işıldamaya Hazır Mısın?” mottosuyla makyaj rutinine ışıltı katmak için mükemmel seçenek sunuyor. 

Cilde doğal ışıltı kazandıran Lumi Glotion, çok yönlü kullanım seçenekleriyle makyaj rutininizi zenginleştiriyor. Tek başına uygulandığında tüm yüze ışıltılı bir görünüm sağlarken, fondötenle karıştırıldığında doğal ve hafif bir ışıltı katıyor. Fondöten öncesinde makyaj bazı olarak kullanıldığında ise nemlendirici ve aydınlatıcı etkisiyle cildinizi hazırlıyor. Koyu ve açık renk seçenekleriyle yüzü aydınlatmak ve şekillendirmek için ideal olan Lumi Glotion, çok yönlü kullanımıyla dikkat çekiyor. 

Gliserin ve shea yağı içeren formülü ile gün boyu nemli bir cilt sunarken, hafif ve doğal aydınlatıcı etkisi ile cildine ışıltı vererek sağlıklı bir cilt görünüm etkisi yaratıyor.

*2023 Aralık ayı sonunda sona eren Nielsen hacim pazar payı verileri esas alınmıştır.