26 Şubat – 3 Mart Burç Yorumları: İplerin Gerildiğine Tanık Oluyoruz!

26 Şubat – 3 Mart haftasında, bilgeliğin yükselişine ve iplerin gerildiğine tanıklık ederken, ani kararlar almaktan kaçınmamız gereken bir dönem olacak. İşte 26 Şubat – 3 Mart 2024 burç yorumları!

26 Şubat – 3 Mart Burç Yorumları: İplerin Gerildiğine Tanık Oluyoruz! / @matildadjerf

Genel olarak harekete geçilmemesi ve sakin kalınması gereken 26 Şubat – 3 Mart haftasında etrafımızdakileri kırmamaya oldukça özen göstermeliyiz. İşler her zaman yolunda gitmeyebilir. Bu gibi durumlarda sakin kalmalı iç huzurumuzu korumamız gerektiğini aklımızdan çıkarmamalıyız.

26 Şubat – 3 Mart Burç Yorumları

YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ

Geçen hafta sonu sağlığınızla ilgili yaşadığınız birkaç problemin yerini şifalanma ve huzura bıraktığını hissedeceksiniz. İş yerindeki rakiplerinizle aranıza mesafe koyacağınız ve küçük tartışmalar yaşayacağınız bir hafta geçirebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru ilgi birikiminizin arttığı, maneviyatınızın yükseldiği bir hafta sizleri bekliyor.

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA

İş yerinizde birkaç problem yaşanabilir. Sürekli onayladığınız üstleriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bunları çok fazla kafanıza takmamalı enerjinizi sevdiklerinize yöneltmelisiniz. Çünkü sorunlar küçük ve geçici olacak, kısa süre içinde çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER

Geçen hafta kırdığınız kalpleri bu hafta onarma zamanı! Maneviyatınızın yükseldiği ve etrafınızdakilerin değerini anladığınız bir hafta sizleri bekliyor. Bilgelik yükselişte! Onarıcı ve affedici olun.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ

Bu hafta geçtiğimiz haftaya benzer bir şekilde oldukça gerginsiniz. Ailenizi, arkadaşlarınızı ve iş yerindeki çevrenizi kırmamaya özen gösterin. İnsanlarla fazla etkileşimde olmazsanız bu haftayı daha sağlıklı geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN VE ASLAN

Sizin için işler ne kadar yolunda olsa da çevreniz için durum pek de öyle gözükmüyor. Sorunlar sizinle ilgili olmasa da stresi sizi de büyük oranda etkileyecektir. Sakin olun ve etrafınızdakileri kırmamaya özen gösterin, emin olun oldukça zor bir dönemden geçiyorlar.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Geçtiğimiz hafta kadar yüksek olmasa da diğer burçlara göre daha sakin ve huzurlu bir hafta geçirebilirsiniz. Perşembe gününden itibaren gelecek planlarınız ve ikilemde kaldıklarınız tamamen çözülmeye başlayacak. Maneviyatınızı yüksek tutun ve ani kararlardan kaçının.

TERAZİ VE TERAZİ YÜKSELEN

Tedirginlik, stres ve öfke bu haftanızın temasını oluşturuyor. Otomatik başa çıkma mekanizmanız bu hafta randımanlı çalışmayabilir. Sakinliğinizi koruyun ve kimseyi kırmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN AKREP VE AKREP

Radikal kararlardan kesinlikle uzak durmanız gereken bir hafta. İş yerinde işler kızışıyor olabilir. Bu konuların sebebine hakim olsanız da arada kalmamak için sessizliğinizi koruyun. Bu şekilde etrafınızdaki olayları daha objektif yorumlayabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY VE YAY

Harekete geçme arzusu etrafınızı sarmış olabilir. Hafta ortasına kadar acele kararlar almazsanız daha sağlam temelli işlere imza atabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerine dikkat! Bulunduğunuz ortamda bir sinsiliğe tanık olabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Kaygı seviyenizin oldukça yüksekte seyredeceği 26 Şubat – 3 Mart haftasında ipleri elinizde tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta zarar görmemek için konfor alanınızdan çıkmayın. Eğitiminize ve hobilerinize yoğunlaşmak geleceğe yatırım anlamında oldukça yararınıza olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ne yapmak istediğinize çoktan karar vermiş olsanız bile bu hafta harekete geçmek için pek de uygun olmayabilir. Enerjinizi doğru yöneltmeli ve sakin kalmalısınız. Nefes egzersizleri ve meditasyonlar bu hafta iç huzurunuzu dengelemek için vazgeçilmeziniz olabilir.

YÜKSELEN BALIK VE BALIK BURCU

Mars ve Jüpiter’in aktif olduğu bu haftada uykusuzluk problemi çekebilirsiniz. Huzur seviyeniz azalabilir ve hayatınızdan şikayet edebilirsiniz. Harekete geçmeniz için gelen kaygıyı azaltın ve bu hafta sakin kalın.