2024 Yazında Trend Olması Beklenen Dövme Modelleri

Mevsim geçişlerinde dövme yaptırma isteğinizin önüne geçemiyorsanız, 2024 yazının trend olması muhtemel tasarımlarından ilham alabilirsiniz.

2024 Kışının Trend Dövme Tasarımları / @haileybieber

Dövmenizi sergilemek için en uygun mevsimlerden biri olan yaz yaklaştıkça, yaptırma isteğiniz de güçleniyor olabilir. Seçimlerinizde klişelere bağlı kalmadan trendleri takip edebilmek için size özel derlediğimiz tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Keyifli okumalar!

İnce Çizgiler

@joannamroman

Geçmişte uygulanan dövmelerin aksine sade ve minimalist çizgilerle oluşturulan modeller, zarif duruşlarıyla 2024 yazının en çok tercih edilen dövmeleri arasında yer alabilir.  

Gotik Kelebek

@joannamroman

Ruhunuzdaki aykırı esintileri teninizde de sergilemek istiyorsanız, irili ufaklı boyutlarda tercih edebileceğiniz gotik kelebekler tercih edilmek üzere sizi bekliyor olabilir.

Minik Kanatlar

@joannamroman

En sevimli tercihlerden biri olan kanatlar, omuzda küçük boyutlu şekilde sergilendiğinde ne kadar zarif hissettiriyor öyle değil mi?

Bulutlu Gece

@joannamroman

Kolunuzdaki çıplak noktaya en güzel şekilde uyum sağlayacak bu dövme modeli, yaz gecesinin minik bir yansıması olarak teninizde yer alabilir.

Kartpostal

@joannamroman

En güzel seyahatinizi veya hafızanızdan silinmesini istemediğiniz bir anınızı ölümsüzleştirmek için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri kesinlikle dövmesini yaptırmak olabilir. Bunu biraz kişiselleştirip, kartpostal esintileriyle yaptırmak ise her baktığınızda yüzünüzde kesinlikle minik bir tebessüm oluşturacaktır.