Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da Büyüleyici ve Masalsı Düğünler

Büyüleyici konumuyla Shangri-La Bosphorus, Istanbul, hayatınız boyunca keyifle hatırlayacağınız en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmek ve evet dediğiniz o en özel anın hayal ettiğiniz ortamda gerçekleşmesini sağlamak için ayrıcalıklarla dolu özel hizmetler sunuyor. 

Boğaz’ın nefes kesen manzarası ve romantizmini, Türk ve Asya misafirperverliğinin kusursuz birleşimiyle buluşturan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, kişiselleştirilmiş servis anlayışı ve alanında uzman ekiplerin danışmanlığı ile düğün ve kutlamaların gözde adresi olarak ön plana çıkıyor. Planınız ister aile ve yakın dostlar arasında küçük bir nişan töreni olsun ister zarif bir düğün… Hayalini kurduğunuz her organizasyon için Shangri-La Bosphorus’un uzman ve deneyimli düğün planlama ekibi her an yanınızda. 

Enfes düğün menüleriyle lezzetin doruklarına yolculuk

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un görkemli balo salonu, ihtişamla zarafeti harmanlayan dekorasyonu ve geniş fuaye alanıyla dikkat çekerken, yetenekli şeflerin hazırladığı enfes düğün menüleriyle davetlilere unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatıyor. Shangri-La Cares global hijyen ve güvenlik standartları gözetilerek yapılan hazırlıklar sayesinde gelin, damat ve davetliler güvenli kutlamanın keyfini çıkarıyor.  

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, masalsı bir düğün deneyimi yaşatmak ve çiftlerin mutluluğu için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Düğün öncesi iki aylık ücretsiz sağlık kulübü üyeliği ayrıcalığına sahip olan çiftler, en özel günlerine hazırlanırken form tutmaya da devam ediyor. Shangri-La Bosphorus, Istanbul, düğün hazırlığı sürecinde özel antrenör ile ücretsiz ders yapma ayrıcalığını sunan tek otel olarak farkını ortaya koyuyor.

Yüzyıllardır devam eden kına gecesi yeniden tanımlanıyor

Geleneksel Türk ve Asya kültürünün otantik bir karışımını sunan Shangri-La Bosphorus, İstanbul, yüzyıllardır süregelen kına gecesi geleneğini deneyimlemek için de evlenecek olan çiftleri bekliyor. Kına gecesinin otantik müzikleri, dans gösterileri ve modernize edilen ritüellerle renklenen gece, lezzetli ikramlarla Shangri-La Bosphorus’da daha görkemli bir hale geliyor.

Asya’nın iyileştirici felsefesinden ilham alan CHI, The Spa’da ise çiftler, düğün öncesi ücretsiz olarak tercih edecekleri masaj ile hem bedenlerini hem de ruhlarını dinlendiriyor. 

İstanbul’da ikonik otomobil Rolls Royce’a sahip tek otel olan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, çiftler için ilham dolu bir imza deneyim daha vadediyor. Çiftlere, diledikleri zaman değerlendirebilecekleri beş saatlik büyülü bir İstanbul turu hediye eden Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Rolls Royce limuziniyle birbirinden özel ikramlar ve müzik seçenekleri sunuyor.

Yıldönümü hediyesi de Shangri-La Bosphorus, Istanbul’dan

Düğün günlerinde çifte eşlik eden “Wedding Fairy”, kişisel butler hizmetiyle en heyecanlı günlerinde her detayın kusursuz olmasını sağlıyor. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü özel günün üzerinden tam bir yıl geçtiğinde, yıldönümü kutlaması da Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un hediyesi olarak sunuluyor. Shangri-La Bosphorus’un büyüleyici manzarasında evet diyen çiftler, masalın başladığı adreste Boğaz’a karşı romantik bir konaklama ve kahvaltı ile evlilik yıldönümlerini kutlama imkanı yakalıyor.

Düğünlerle ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon:

(+90) 212 275 8888 , SLIB.Sales@Shangri-la.com