2023’ün En Çılgın Moda Anlarını Birlikte İnceleyelim

2023’ün sonlarına yaklaşırken ünlülerin bu yıl içinde tanık olduğumuz en çılgın moda anlarını sizin için derledik. Dilerseniz başlayalım!

2023’ün En Çılgın Moda Anlarını Birlikte İnceleyelim / @badgalriri

11 ay boyunca tanık olduğumuz en vahşi, en akılda kalıcı ve en çılgın moda anlarının küçük bir özetiyle karşınızdayız. Paris Moda Haftası, Met Gala ve konser turları gibi etkinliklerin baş kahramanlarının en çarpıcı görünümlerini birlikte inceleyelim.

Rihanna

@badgalriri

Bu yıl gerçekleştirilen Met Gala’ya büyük boy kamelyalarla bezenmiş kapüşonlusu ve mega kirpiklerle donatılmış güneş gözlükleriyle katılan Rihanna, 2023’ün en çılgın moda anları listesine adını altın harflerle yazdırıyor!

Kylie Jenner

@kyliejenner

Paris Couture Haftası’na Elsa Schiaparelli tarafından tasarlanan aslan figürlü elbisesiyle katılan Kylie Jenner, unutulmaz bir görünüme imza atmıştı.

Beyonce

@beyonce

Rönesans Dünya Turu’nda birbirinden farklı görünümlere imza atan Beyonce, el figürlerinin bulunduğu ışıltılı tulumuyla akıllara kazınmıştı.

Kim Kardashian

@kimkardashian

Her yıl en çılgın moda anları listesinin başlarında yer alan Kim Kardashian bu yıl tercih ettiği görünümlerle de ortalığı kasıp kavurdu!

Taylor Swift

@taylorswift

Taylor Swift, Oscar de la Renta etkinliğinde tercih ettiği romantik, askısız ve büyük kabartmalı çiçek detaylı elbisesiyle kesinlikle büyüleyiciydi.

Florence Pugh

@florencepugh

Transparan elbiselerin kraliçesi olarak anılan Pugh, Paris Moda Haftası’nda sergilediği ışıltılı iç çamaşırı ve transparan eteğiyle görenleri hayran bırakmıştı.