Yves Rocher Türkiye’den Altın Lider Ödülleri’nde Büyük Başarı

1959’dan bu yana doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştirerek bitkisel kozmetik laboratuvar uzmanlığını sürdüren Yves Rocher Türkiye, “Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri” olarak kabul edilen Altın Lider Ödülleri’nin 19 Aralık’ta gerçekleşen galasından ödülle ayrıldı.

Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Zeynep Gizem Ürkmez Karaman, Altın Lider Ödülleri’nde Türkiye’nin en beğenilen 50 CMO’sundan biri seçilerek ALTIN LİDER 2023 ödülünün sahibi oldu. Gizem Ürkmez Karaman ödül konuşmasında başarının hiçbir zaman kişisel olmadığını ve her zaman arkasında büyük bir ekip olduğuna vurguladı. Karaman aynı zamanda; “Ben her türlü zorlukta, her türlü yoğunlukta birbirimizi desteklediğimiz için ve yorulmadan çalıştığımız için hem buradaki hem de bu gece burada olamayan ekibime çok teşekkür etmek istiyorum. Böyle ödüller, böyle organizasyonlar gelecek projeler için ilham ve motivasyon kaynağı oluyor.” sözleri ile geceye ve ödüle teşekkürlerini iletti. 

Altın Lider Ödülleri’nin kazananları, Türkiye’de ilk kez farklı sektörlerin en beğenilen liderleri, teknolojik bir platformdan ile tekil oy kullanılarak, “jürisiz” tamamen “ortak akıl” ile seçildi. İş dünyasından 73000’den fazla çalışanın oy verdiği bu demokratik oylamada Yves Rocher Türkiye CMO’su Zeynep Gizem Ürkmez Karaman, ALTIN LİDER 2023 ödülünün sahibi oldu.