Yves Rocher İle Yeni Yılda Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Yves Rocher yılbaşına özel; Baharat Harmanı, Buzlu Liçi ve Voile Dore serileri ile yılın en ışıltılı zamanında hem kendinize hem de sevdiklerinize karşı konulamaz hediyeler vermeye hazır olun! 

Yves Rocher İle Yeni Yılda Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Yves Rocher’nin özel setleri, büyülü kokularıyla ve doğaya ve çevreye saygılı formülleri ile eşsiz hediye seçenekleri sunuyor!

Yves Rocher’nin yeni yıl setleri; %95’ten fazla doğal içerikleri, hem doğaya hem de cilde saygılı olarak hazırlanmış sülfat içermeyen özel formülleri ve Bretanya doğasından gelen etkileyici kokularıyla yeni yılınızı büyülemeye hazır!

Yves Rocher Baharat Harmanı Serisi

Yeni yıl ruhunu hatırlatan kokuların enerjisiyle mükemmel bir yılbaşı hediyesi olmaya aday olan Baharat Harmanı Serisi içeriğindeki doğal ve bitkisel içerikler ile yeni yılın ışıltılı ve büyülü ruhunu yansıtıyor. Duş jeli, vücut losyonu, el kremi, saç ve vücut spreyi, dudak balsamı, sıvı el sabunu ve kokulu mum ürünlerinden oluşan seri yeni yılda kendinizi yenilenmiş ve huzur içinde hissetmenizi sağlıyor!

Karanfil, karabiber, portakal kabuğu, nane ve çam esansiyel yağları ile formüle edilmiş, %95’ten fazla doğal içeriğe sahip Baharat Harmanı Serisi; Yves Rocher Baharat Harmanı Duş Jeli, Yves Rocher Baharat Harmanı Vücut Losyonu ve Yves Rocher Baharat Harmanı El Kremi ile cildiniz yumuşaklığını geri kazanıyor. Benzersiz kokusuyla Yves Rocher Baharat Harmanı Saç ve Vücut Spreyi günlük saç ve vücut bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

%98 doğal içeriği ile Yves Rocher Baharat Harmanı Dudak Balsamı soğuk kış aylarında çatlayan dudaklarınız için yanınızdan hiçbir zaman ayırmak istemeyeceğiniz bir çözüm olacak. İçeriğinde sülfat bulunmayan vegan formülü ile Yves Rocher Baharat Harmanı Sıvı El Sabunu ellerinizi narince temizlerken cildinize zarar vermiyor. %100 bitkisel bazlı olan, yeni yıl ruhunu en iyi şekilde yansıtan Yves Rocher Baharat Harmanı Mum yeni yılda kendinizi yenilenmiş ve huzur içinde hissetmenizi sağlıyor.

Yves Rocher Baharat Harmanı Duş Jeli, Yves Rocher Baharat Harmanı Vücut Losyonu, Yves Rocher Baharat Harmanı Peeling ve Yves Rocher Baharat Harmanı Dudak Balsamı içeren Yves Rocher Baharat Harmanı Set, seyahat boyu seçeneği ile en değerlileriniz için onları şımartacak özel bir hediye seçeneği olarak mükemmel hediyeyi nasıl bulacağım endişesini ortadan kaldırıyor!  

Yves Rocher Buzlu Liçi Serisi

Yves Rocher İle Yeni Yılda Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Liçi Meyve Özü, Portakal Özü ve Itır Çiçeği Özü ile harmanlanmış %95’ten fazla doğal içerikle formüle edilen Yves Rocher Buzlu Liçi Serisi yılbaşı coşkusunu evinize getiriyor. Duş jeli, vücut losyonu, el kremi, saç ve vücut spreyi, dudak balsamı, sıvı el sabunu ve kokulu mum ürünlerinden oluşan seri yeni yıl ışıltısını siz ve sevdiklerinize sunuyor! 

Doğal içerikleri ve geri dönüştürülmüş ambalajlarıyla size ve doğaya saygılı bakım sağlayan Yves Rocher Buzlu Liçi Serisi; Yves Rocher Buzlu Liçi Duş Jeli, Yves Rocher Buzlu Liçi Sıvı Sabun ve Yves Rocher Buzlu Liçi Saç ve Vücut Spreyisize yeni yıl ruhunu sunan eşsiz ve rahatlatıcı bakım imkanı sunuyor.

Kış koşullarında eşsiz bir bakım sunan Yves Rocher Buzlu Liçi Vucüt Losyonu, Yves Rocher Buzlu Liçi El Kremi ve Yves Rocher Buzlu Liçi Dudak Balsamı kuruyan cildiniz ve çatlayan dudaklarınız için vazgeçilmeziniz olacak.

%100 bitkisel bazlı vegan formülüyle Yves Rocher Buzlu Liçi Mum yeni yıl ışıltısını muhteşem kokusu ve sıcaklığı ile sunuyor. Yves Rocher Buzlu Liçi Vücut Losyonu, Yves Rocher Buzlu Liçi Duş Jeli, Yves Rocher Buzlu Liçi Peeling ve Yves Rocher Buzlu Liçi Dudak Balsamı içeren Yves Rocher Buzlu Liçi Set yeni yılın coşkusunu bir kutu içinde yansıtıyor ve seyahat boyu opsiyonu ile sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olmaya hazırlanıyor. 

Voile Dore Koleksiyonu

Yılbaşını keyfinizi katlayacak özel notaların birleşiminden oluşan Voile Dore Koleksiyonu%98’e varan doğal içeriği ve vegan formülüyle doğaya saygılı bir şekilde yeni yıl coşkusunu yansıtıyor. Baharatlı vanilya notalarıyla Yves Rocher Voile Dore EDT ve hoş bir ışıltı veren Yves Rocher Voile Dore Işıltılı Saç ve Vücut Yağı cildinize ve saçınıza eşsiz bir koku ve bakım sağlarken Yves Rocher Voile Dore EDT ve Yves Rocher Voile Dore Duş Jeli içeren Yves Rocher Voile Dore Setmükemmel bir hediye seçeneği!

Yves Rocher Karite ve Badem Serisi

İçeriğindeki organik karite yağı ile ellerinizi nemlendiren ve yatıştıran Yves Rocher Karite ve Badem El Balsamı yoğun dokusu ile kuru ve çok kuru ciltleri besliyor ve onarıyor. Nemlendirici özelliği ile dudakları çatlamalara karşı koruyan Yves Rocher Karite ve Badem Dudak Balsamı ise %98 doğal içeriğindeki tatlı badem yağı, organik karite yağı ve hindistan cevizi yağı ile bakımınızı doğaya duyarlı bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

Yves Rocher Limited Edition Makyaj Koleksiyonu

Yves Rocher Limited Edition Siyah Metamorphose Maskara, ultra uzatıcı, kirpikleri kıvıran ve yoğun hacim veren formülü sayesinde göz alıcı, ekstra siyah ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor. Bambu özü ve hindistan cevizi yağı ile formüle edilen Yves Rocher Limited Edition Işıltılı Tırnak Parlatıcısı ile tırnaklarınızda parlak ve bakımlı bir görünüm yakalarken ojenin üzerine uyguladığınızda altın rengi incileri sayesinde ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.