Yüzünüzde Tatlı Rüzgarlar Estirecek, Şubat Ayının Öne Çıkan Allıkları

Güzellik dünyasının en sevilen ürünlerinden olan allıklar, tatlı renkleri ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyor. İşte şubat ayı için tercih edebileceğiniz pigmentasyonu yüksek ve kaliteli allık önerileri!

Yüzünüzde Tatlı Rüzgarlar Estirecek, Şubat Ayının Öne Çıkan Allıkları

Göz altı aydınlatmada ve elmacık kemiklerini belirginleştirmede sıkça tercih edilen allıklar, makyajın vazgeçilmezi parçaları olarak karşımıza çıkıyor. Cilt tonunuza ve mevsime göre tercihlerinizi belirlediğiniz bu makyaj ürünü için en sık tercih edilen renkler ise tartışmasız şeftali ve pembe tonları.

Bir kozmetik ürününden beklediğiniz kalite ve pigmentasyon gibi ölçütlerin tümünü rahatlıkla karşılayabilecek allık önerileri için doğru yerdesiniz! İşte şubat ayında sıkça tercih edilen kozmetik devleri NARS, M.A.C ve Estée Lauder‘in şeftali ve pembe tonlu allık seçenekleri!

Şeftali Baharı

Makyaj dünyasındaki yumuşak görünümün savunucusu olan şeftali tonlu allıklar, zarif bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Allık tercihini yoğun tercih etmek isteyenler için NARS‘ın Taj Mahal ürünü adını Hindistan’ın tarihi ve mistik Taj Mahal anıtından alırken, rengiyle de o eşsiz atmosferi cildinize taşıyacak.

Estée Lauder‘ın eşsiz makyaj ürünlerinden biri olan Peach Passion şeftali tonlu allık, makyaj dünyasına sıcak bir nefes katarken cildinize de doğal parlaklık görünümü katar.

Şeftali tonlarının mükemmel bir dengeyle harmanlandığı, benzersiz bir allık deneyimi sunan M.A.C Peachtwist, allıkta hafif tonlar tercih etmek isteyen ve sadelikten yana olan zarif ruhların bu yılki favorisi olmaya aday.

Pembe Esintiler

Cildinde sade ve doğal bir görünümü korurken aynı zamanda romantizm ve canlılık eklemek isteyenler için pembe allıklar, makyaj rutinlerinin vazgeçilmez parçası olarak öne çıkıyor!

M.A.C Fleur Power, pembe tonlarındaki benzersiz ve soft rengiyle, makyaj rutininize tazelik ve romantizm katacak.

Gülden ilham alan Estée Lauder imzalı Rebellious Rose, içerdiği yoğun pigmentasyon ile cilde canlılık ve enerji katarken, aynı zamanda doğal bir parlaklık sağlar.

NARS Orgasm, pembenin zarafetini ve saf enerjisini cildinde taşımak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.