YÜZ YOGASIYLA BOTOX ETKİSİ

Her yaşın bir güzelliği var ve aksini iddia eden varsa yalan söylüyor. Ancak botox yaşının oldukça düştüğü, doğal veya endüstriyel ürünlerle cilt bakımı ve kırışık gidermenin bir sektör olarak hızla büyüdüğü şu günlerde, yaşla birlikte gelen yaşanmışlık belirtilerini çok da hoş karşılamayan ve sıkı, sağlıklı bir yüze sahip olmanın hayalini kuran insanların sayısının da yadsınamayacak kadar çok olduğu bir gerçek.

Siz de sıkı bir yüze kavuşmak isteyen, kaz ayağını sadece desen olarak sevenlerdenseniz, her gün günde 10 ila 20 dakikanızı ayırıp yüz yogası uzmanı Danielle Collins’in verdiği harika teknikleri uygulayarak mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

skin

Medikal bir müdahale gerektirmeden, bıçak altına yatmada Botox’a alternatif olan bu etkili hareketler, kırışıklığa, sarkmaya ve yüz çizgilerini gözle görülür derecede azaltıyor. Eğer henüz kırışıklıklarınız belirginleşmeden bu egzersizleri düzenli bir şekilde yaparsanız, sorunu daha oluşmadan ortadan kaldırıyor.

Galeride sizler için açıkladığımız yüz hareketleri, yüz derisinin alt, orta ve üst katmanlarını çalıştırıyor. Doğru hareketlerle yapılan bu çalışma sayesinde yüzdeki kan akışı artıyor. Böylece cilde daha fazla oksijen giriyor ve gerekli besinler deri hücrelerine ulaşabiliyor. Tıpkı yogada olduğu gibi, artan kan dolaşımı ile genç ve dinlenmiş bir görünüme sahip oluyorsunuz. Cildiniz daha az toksin barındırıyor ve kolay nemlenen sağlıklı, ışıltılı bir cilt elde etmenize yol açıyor.

Hareketler aynı zamanda cildin orta katmanındaki kolajen ve elastin üretimini dengeleyerek cildinize daha pürüzsüz, yumuşak ve sıkı bir görünüm kazandırıyor.

Her gün 10 ila 20 dakika bu yüz hareketlerini uygulamanızı tavsiye ediyor, hareketlerin nasıl yapıldığı ve neye yaradıklarına dair bilgiler için galeriye davet ediyoruz.