Yılın En Trend Parçası Renkli Suyolu Tasarımları Atasay’da

Gecenin şıklığından gündüzün yalınlığına, her stile ve her bütçeye uygun seçki sunan Atasay, renkli suyolu pırlanta ürünleriyle kış aylarına canlılık getirirken, ailenizin değerli hazinesi her yaştan ve tarzdan kadının stiline ışıltı katacak.

Atasay’ın her tarza, yaşa ve bütçeye uygun zarif ve şık parçaları bu kez ışıltılı ve rengarenk pırlantalarıyla göz alıyor. Her yaştan ve tarzdan kadının daima üzerlerinde taşımak istedikleri klasik formlu suyolu pırlanta bileklik ve kolyeler bu kez canlı renk seçenekleriyle her stilin tamamlayacı parçası olacak.

Atasay’ın soğuk kış günlerine renklerin enerjisini getiren rainbow etkisindeki pırlanta suyolu tasarımları, pembenin, mavinin ve kırmızının en çarpıcı tonlarını usta işçilikle buluşturarak zarif bir forma dönüştürüyor. Şıklığın parlak kodlarıyla yeniden yorumlanan Atasay’ın benzersiz pırlanta kesim kalitesi, modern renkli taşları, berraklığı ve rengiyle cool ya da klasik, evin annesi veya genç kızı fark etmeksizin her stilde kadın için ideal parçalar arasında yerini alıyor.