Yepyeni Polat Palandöken

Yepyeni tatlar, dokular, renkler. Hem tanıdık hem de yeni hisler. Polat Palandöken, ödüllü mimarlık stüdyosu Autoban imzasıyla değişti, dönüştü, yenilendi. Şimdi, bambaşka bir Polat Palandöken deneyimi sizi bekliyor. Siz de yenilenmeye hazırsanız, kış başlasın!

Yenilenen deluxe odaları, suitleri ve aile konaklamaları için farklı büyüklerde dizayn edilen family odalarının yanı sıra ana restoranı, lobisi, dinlenme alanları ve barları da yeni yüzleri ile sezona hazırlar.

Gastronomi ve eğlence dünyasının önde gelen markalarından olan Momo artık Polat Palandöken’de. Palandöken’in etkileyici manzarasına karşı Momo Apres-ski’ye özel lezzetler bu sezon çok konuşulacak.

Geçtiğimiz sezon sağlıklı yaşam etkinlikleri ile dikkat çeken Polat Palandöken, tüm sezon boyunca sürecek ruh, zihin, beden atölyeleri ve uzman isimlerin söyleşileriyle artık Palandöken manzarası eşliğinde The  Studio Polat Palandöken’de gerçekleşecek. Yetişkinlere özel yepyeni mekanları Secret Bar ise kayak keyfinin ardından içeceğinizi yudumlayabileceğiniz sıcak, samimi bir ortam sunuyor.

Polat Palandöken’in 6-13 yaş arası misafirleri için Popa Kayak Akademisi ile kayak kampları başladı. Çocuklar, alanında uzman ve sertifikalı eğitmenler eşliğinde güvenli bir ortamda hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Aileniz ile konforlu bir tatil geçirmeniz için, 4-12 yaş arası misafirlerimiz bu kış otel içerisinde yer alan Gymy Kids Club ile sanat ve spor atölyeleri, oyunlarla sosyalleşecek, tatilin tadını doğaya yakın olarak hep birlikte çıkaracaklar.

Yeni nesil çalışma alanları için ilhamlarını geleneksel hanlardan alan Han Spaces çalışma alanında isterseniz ofis konforunda çalışabilir, isterseniz de kitabınızı okuyabilirsiniz.

Palandöken’in zirvesi, 70 km uzunluğundaki Ejder’e otelin önünden kayaklarınızı çıkarmadan ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca, ışıklandırılmış kayak pistinde, gece yıldızların altında kusursuz bir kayak deneyimi sizleri bekliyor. Palandöken’in uçsuz bucaksız kristalize beyazlığı, karlama sistemimiz sayesinde 4 ay kesintisiz devam ediyor.