Yepyeni Bir Formül İle Prebiyotik ve Kolajeni İlk Kez Bir Araya Getirerek Güzelliğinizi Yeniden Yorumluyor

BUMER, araştırma , geliştirme, klinik test ve üretim aşamalarında tüm cilt tipleri için en doğru, faydalı ve temiz içerikli çözümleri dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerle sunuyor. İçeriğinde ise Paraben, Parafin, SLS ,SLES , barındırmayan, hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun doğal içerikli BUMER ürünleri aynı zamanda PETA Cruelty-Free sertifikasına sahip. Ayrıca ürünlerin ambalajları %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor.

Prebiyotik Kolajen serisi ile kolajen özelliği gözle görülür kırışık azaltma ve cilt parlaklığı arttırıcı etkisi sağlarken, prebiyotik özelliği cilt florasını korumasında ve vücuttaki yararlı bakterileri zinde tutmasına yardımcı olarak sektörde ilk olma özelliği taşıyor. BUMER bu seri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu yararlı bakteriler ve kolajen ile güzelliğinizi yeniden ortaya çıkarmayı hedefliyor.

BUMER serumları yoğun kıvamı ve yaşlandırma karşıtı özelliği ile cildinizin ihtiyaç duyduğu onarımı sağlar. Eastman’ın EPA ödüllü GEM teknolojisi kullanılarak %95 ‘den fazla retinol ayçiçeği özünden üretilen Saf Retinol , yüksek saflıkta olup Niacinamide ve Hyaluronic Acid’i bir araya getirerek hem bakım rutininizi kolaylaştırıyor hem de ürünlerin bir arada kullanımı ile cildinizde daha parlak bir görünüm sağlayarak mükemmel bir görünüm elde ettiriyor.