Vegan Formüllü Jel Maskara ile Kaş Ve Kirpiklerine Mükemmel Şekli Ver!

GOLDEN ROSE  Brow & Lash Jel Maskara özel fırçası ile kaşlarınızı doğal bir şekilde tarayarak sabitler, kirpiklerinizi tek tek ayırarak kaldırır ve belirginleştirir.

Vegan formülü ve içeriğindeki Biatin, Pro-vitamin B5 ve aminoasitler ile kaşlarınıza istediğiniz şekli verirken aynı zamanda canlandırır besler ve parlaklık katar.

Özel içeriği ile kirpikleriniz için koruyucu bir tabaka oluşturur.

Golden Rose Mineral Terracotta Powder ile Cildiniz Her Zamankinden İpeksi Ve Işıltılı Görünsün

GOLDEN ROSE Mineral Terracotta Pudra mükemmel kapatıcılığı ile birlikte cildinize doğal kadifemsi ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Doğal ve saf mineraller cildinize zararlı çevre faktörleri arasında koruyucu bir bariyer oluşturarak cildinizi korur, ipeksi ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

GOLDEN ROSE Mineral Terracotta Pudra’ın 7 farklı seçeneği bulunuyor.

Ultra Parlak Dudaklar

Golden Rose’ un yeni serisi 3D MEGA SHINE Lipgloss yumuşak, hafif, ultra parlak yapısı ve özel tasarım aplikatörü ile kolayca uygulanır. Ağırlık ve yapışkanlık hissi bırakmayan textürü  ile kat kat uygulanabilir ve dudaklara yoğun parlak bir görünüm vererek daha dolgun görünmelerini sağlar.

Ìçeriğindeki Jojoba Yağı ve  E Vitamini ile dudakları nemlendirir, besler. Pastel, sedefli ve ışıltılı zengin renk seçenekleri ile dolgun,parlak ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Dudaklarınızı tek olarak ya da mat rujlarının üstüne sürerek de parlak, ışıltılı görünümler yaratabilirsiniz.

Rengarenk Göz Alıcı Likit Farlar

Golden Rose’dan yeni likit far Eye Glaze Liquid Eyeshadow; kolay uygulanan ve yoğun renk veren yapısı ile pürüzsüzce uygulanır, kısa sürede kurur ve ağırlık hissi bırakmaz.

Göz kapaklarında birikme bulaşma yapmaz ve gün boyu canlılığını korur. Mat, satin ve sedefli mükemmel renkleri ile gözlerde gün boyu pürüzsüz ve göz alıcı bir görünüm sağlar. Hem gece hem de gündüz kullanıma uygundur.