YENİ YILDA COLLAGEN LIFT PARIS 1l2l3 ALIN, YAŞ ALMAYIN YENİ YILA YAŞLANMADAN GİRİN…

Collagen Lift Paris ile yeni yıla yaşlanmadan girmek elinizde. Fransız markasının cilt, saç ve eklemler başta olmak üzere genel vücut sağlığına katkı sağlamak amacıyla piyasaya çıkardığı yeni ürünü Collagen Lift Paris 1l2l3, isminden de anlaşılacağı üzere üç farklı tip kolajen içeren likit bir kolajen takviyesidir.

Collagen Lift Paris 1l2l3, Verisol Tip I ve III patentli ve etkinliği kanıtlanmış kolajen peptidler içeriyor. Ürünün içeriğindeki Tip II kolajen peptid içeren Fortigel, kıkırdak dokusunun yenilenmesini ve büyümesini destekleyerek kişinin fiziksel olarak aktif ve hareketli kalmasına katkı sağlıyor, yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Collagen Lift Paris 1l2l3, vücudun ilk antioksidan savunma hattını oluşturan ve yaşlılığa bağlı bozuklukları önleyici enzim olan SuperOxide Dismutase(SOD) açısından da son derece zengin.

Biyoaktif kavundan gelen güçlü ve etkili antioksidan SOD B ise oksidadif stresi ve iltihabı düzeltiyor, vücut hücrelerine fayda sağlıyor.

Sağlıklı yaş almayı amaçlayan ödüllü ve klinik olarak kanıtlanmış ürünler üreten Fransız güzellik markası Collagen Lift Paris, Türkiye’de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olarak ön plana çıkıyor.

Collagen Lift Paris’in üç farklı tip kolajen içeren ürünü 1l2l3’e ve diğer tüm ürünlerine klinikler ve güzellik merkezlerinden ulaşabilir, satış noktaları ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için www.collagenliftparis.com.tr   web adresini ziyaret edebilirsiniz.