Yeni L’Occitane Source Reotier Serisiyle Nemlendirme Mutluluğuna Dalın!

Üç güçlü bileşenle benzersiz bir şekilde formüle edilen L’Occitane Source Retoir serisi, hyalüronik asit, gliserin ve Provence dağlarından elde edilen kalsiyum açısından zengin Reotier kaynak suyundan oluşuyor. Doğal bir parkın girişinde bulunan Reotier kaynağı, Avrupa Birliği Birliği tarafından Natura 2000 koruma alanlarına referans olarak alınmıştır. Çevresini saran fauna ve flora, hem kıyı hem de dağ manzaralarını çağrıştıran bu eşsiz maden suyuyla sürekli beslenir.

Yeni L’Occitane Source Reotier Serisiyle Nemlendirme Mutluluğuna Dalın!

Güney Fransa’da Alp’lerin kalbindeki büyüleyici küçük köy olan Reotier’in kaynak suyu kalsiyum açısından oldukça zengin ve ultra mineralli bir su. Kalsiyumun cildin nemini korumaya yardımcı olan önemli bir element olması, Source Reotier serisini, nemi yakalayan ve epidermiste tutan bir uzman haline getiriyor.

Doğadan laboratuvara kadar, Provence’ın Reotier kaynağının olağanüstü gücünü koruyan seri, doğal kalsiyum konsantrasyonu ve hyalüronik asitle normal, karma ve yağlı ciltleri etkili bir şekilde koruyor.

Source Reotier Cleansing Gel – Jel Temizleyici

Kirlerin, kirliliğin ve fazla yağın etkili bir şekilde temizlenmesi için kalsiyum bakımından zengin Reotier Köyü kaynak suyu ve lavanta ile zenginleştirilen nazik temizleyici.

Source Reotier Essence 150ml-Reotier kaynağı dengeleyici losyon

Taze, parlak bir cilt için cildi dolgunlaştıran, canlandıran ve dengeleyen kalsiyum açısından zengin Reotier suyu, çinko ve niasinamid içeren bir ön nemlendirici. Canlandırma için günün her saati yüze sıkılabilir.

Source Reotier Mat. Fluid 50ml- Source Reotier Matlaştırıcı Krem

Normal, karma, yağlı ciltler ve kusurlara eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlıklı mat bir son vermek için cildin nem seviyesini dengelerken parlaklığı ve geniş gözenekleri azaltarak ikili etki sağlar. Aşırı sebumdan arınmış, matlaşmış ve rahatlamış cilt gün boyu tazelikle parlar.

Source Reotier Glow Gel-Cream 50ml – Parlaklık Veren Krem

Cildin parlaklığını anında artıran, nemlendiren ve cildi dolgunlaştıran hafif sedefli bir nemlendirici. Source Reotier Glow Jel Krem, cildi nemle doldururken anında parlaklık artışı vererek çift etki sağlar. Yorgun, donuk ve cansız cildi canlandırır ve enerji verir, zamanla genel ciltte kademeli bir iyileşmeye katkıda bulunur. Daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için günlük cilt bakımı rutininizden sonra yüzünüze ve boynunuza uygulayın.