Yeni Chuck Taylor All Star Cruise OX ile Yaza Hazır Mısın?

Chuck Taylor’ın mirasına ve moda dünyasının yenilikçi yaklaşımına saygı niteliğindeki Cruise Ox modeli, markanın temel değerlerine sadık kalarak klasik Chuck tarzını yeniden yorumluyor. Maceraperest ruhu ve eğlenceli tarzıyla bu yazın ve festivallerin vazgeçilmezi olacak yeni Cruise Ox, retro esintileri günlük konforla birleştiriyor.

Gün boyu rahatlık için özel olarak tasarlanan Cruise Ox; bileksiz silüeti, kanvas & süet dokulu üst kısmı, retro tarza gönderme yapan kalın polyester bağcıkları ve yükseltilmiş orta tabanı ile dikkat çekiyor. Hareketin ön plana çıktığı bu silüette konfor; esnek köpük bir orta taban, OrthoLite yastıklama teknolojisi ve hafif EVA enjekte dış taban ile sağlanıyor. 

Klasik tasarımı ve modern çizgileriyle seni kalabalıklardan sıyıracak yeni Cruise Ox, dikkat çekmeyi sevenler için eğlenceli ve çok yönlü bir tarz sunuyor.

Şimdi siyah ve beyaz renkleriyle satışta olan Cruise Ox Koleksiyonu, yazın enerjisini yansıtan farklı renk seçenekleriyle yakında www.converse.com.tr ‘de ve seçili Converse mağazalarında olacak.