Yeni AXE Premium Collection İle Parfüm Kadar Çekici Kokular

Türkiye’nin bir numaralı erkek deodorant markası Axe, yeni Premium Collection serisiyle lüks koku dünyasını yeniden tanımlıyor. Dünyaca ünlü koku evlerinin parfüm yaratıcıları tarafından formüle edilen yeni Axe koleksiyonu, farklı zevklere hitap eden üç kokudan oluşuyor. Blue Lavender, Aqua Bergamot ve Copper Santal ile AXE ailesine eklediği parfüm kadar çekici kokularla yeni bir soluk getiriyor.

Yıllar içerisinde koku dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden AXE, yeni Premium Collection ile parfüm severlere ulaşılabilir ve kalıcılığıyla ön plana çıkan kokular sunuyor.  AXE kokularından çok daha taze, hafif ve modern olan bu yeni seriye yönelik gerçekleştirilen kör koku testlerine göre 10 erkekten 8’i Axe Premium Collection kokularının, parfümler kadar etkileyici ve çekici olduğunu düşünüyor. 10 erkekten 9’u ise AXE Premium Collection serisini beğendiğini ve kullanmak istediğini belirtiyor.

Vücut kokusunun temel nedenlerini hedef alarak tasarlanan ve patentli Zinc-Zap kötü koku karşıtı teknolojisini mevcut Axe vücut spreyi ürünlerine göre iki katına çıkaran Axe Premium Collection, vücut spreyi formatında sunuluyor ve ferahlığın yanında özel kokuları ile ön plana çıkıyor. Yeni formülasyon ayrıca 72 saat boyunca ter kokusuna karşı kalkan oluşturuyor.

AXE Premium Collection’da birbirinden çekici 3 farklı koku bulunuyor;

Blue Lavender, nanenin serinliğini, lavantanın ferahlatıcı etkisi ile buluşturuyor. Portakal çiçeği , sıcak sedir ağacı ve vanilya aroması, şehvetli tonka fasulyesi ve amberden oluşan zıt bir arka planla bütünleşiyor. 

Aqua Bergamot, bergamotu modern bir şekilde yeniden yorumluyor. Kokunun kalbinde adaçayı, lavanta, ardıç meyveleri ve klasik gül bulunuyor. Aqua Bergamot, topraksı sandal ağacı, pürüzsüz amber ve baharatlı hindistan cevizi ile zenginleşiyor. 

Copper Santal, aromatik ve baharatlı odunsu notaları Guatemala kakulesine eritiyor. Kahve ve esmer şekerin derinliği; limon, mandalina ve bergamotla buluşurken, nane ve lavantanın kalbinde yoğunlaşıyor.