Tuca’s Home İle Stilin Mekanlara Yansımasını Keşfedin

Kişisel stilimizin bir yansıması olan mekanlar, Tuca’s Home ile estetik, konfor ve fonksiyonu birleştirerek daha önce denenmemiş tasarımlarla dönüşüyor. Trendleri takip eden ve trend yaratan bir marka olan Tuca’s Home, tasarımlarıyla dokunduğu mekânlara farklı bir görünüm kazandırıyor.

Tuca’s Home İle Stilin Mekanlara Yansımasını Keşfedin

2019’dan bu yana yaşam alanlarına dikkatleri üzerlerine çeken tasarımlar sunan Tuca’s Home, mekanları benzersiz kılmayı başarıyor.  

Ahşap ve traverten materyalle şekillenen koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına ilham veren Tuca’s Home, 2024 koleksiyonu için seçtiği yeni materyal ile karşımızda! Yenilikçi ve zamansız bir tarza sahip olan Tuca’s Home, metalin modern ve kusursuz görünümünü, rahatlık ve işlevselliğin bir araya geldiği modüler oturma grupları ile birleştirmiş. Böylece ortaya, her stile ve mekâna uyabilecek aynı zamanda farklı görünümler sunan bir koleksiyon çıkmış.

Parlak, Estetik, Sofistike, Sağlam: Metal

Ahşap ve travertenin ardından metal ile şekillenen yeni serisi, modernizmin net çizgilerini yansıtıyor. Metal kullanılarak oluşturulan bu koleksiyon, rahatlık ve çok yönlülüğü bir arada sunuyor.

Özelleştirilebilen kumaş seçenekleriyle zenginleştirilen oturma grupları, metalin ışıltısıyla sofistike bir görünüm kazanıyor. Parlak metal detaylarına sahip sehpalar ise hem dayanıklılığı hem de estetik değeriyle ön plana çıkıyor.

Koleksiyonun dikkat çeken ürünlerinden biri olan Bridge kitaplık, hem işlevsel hem de estetik bir çözüm sunuyor. Tuca’s Home ahşap paravanlar ise ofis veya ev dekorasyonuna şık bir katkı sağlarken mekanlara çarpıcı bir özgünlük katıyor.