Yaz Sonrası Bakımla 10 Dakikada Bebek Cildi!

Sadece 10 dakikada yeni bir cilt!

Kadifemsi dokuda cildi sarmalayam zengin krem ​​maske, donuk tenlere çok ihtiyaç duyulan ışıltıyı verir. Papaya enzimlerinin etkisiyle daha da güçlendirilen yüksek glikolik asit konsantrasyonu, yumuşaklığı ve ışığı ortaya çıkarmak için cildi eksfoliye eder.

PARLAK BİR FİKİR!

Luminosity bir selfie rötuşunun cilt bakımı versiyonu olarak adlandırılabilir!

Bu ürün serisi, Valmont’un imza niteliğindeki teknik uzmanlığıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlarken cildin ışıltısını yeniden icat edecek İsviçre doğasının bir konsantresi olarak tasarlandı.

LuminoSity genç bir izleyici kitlesini düşünerek yaratıldı. Büyüdükleri teknolojilere olan tutkularını ve derinlere kök salmış doğa susuzluklarını uzlaştıran yeni nesil kadınlar.

Dört cennetsel dokuya sahip dört Luminosity ürünüyle tüm bu kadınlara filtresiz, harikulade bir cildin armağanını sunuyor! »

IŞIL IŞIL PARLA!

Harika görünüyor, ışıl ışıl parlıyor!’  veya ‘Yorgun görünüyor, bir sorunu olmalı… ‘ Bir izlenim oluşturmak için sadece bir saniye yeterlidir. Ten rengi, yüzümüzün tuvalinden çok daha fazlasıdır: sağlığımızı ve enerji seviyemizi yansıtır.

İş toplantıları, yoğun bir aile hayatı ve tüm uykusuz geceler arasında koşuştururken, cildin taze kalması için yardıma ihtiyacı vardır. Doğru bir rutin artık kaçınılmazdır: çılgın bir yaşam tarzını ve ara sıra kendi kendine bakım günlerinin aksamasını telafi eder…

Luminosity parlak, göz kamaştırıcı bir cilt için sade, kullanımı kolay ve kesinlikle modern bir ürün grubudur.

Bu mucize bakımlar cildi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirir, mükemel bir ışıltı için ışığın yayılmasını artırır.

Güzelliği, taze ve ferahlatıcı bir his ile yaşatır, Luminosity formülleri, İsviçre’nin sunduğu Alp Doğasının en iyisini içerir..