Kusursuz Bir Cilt İçin Günlük Bakım Dostu

En yeni nesil aktif eksfoliyatörden doğan Lumi Peel, kusursuz bir cilt için yeni günlük bakım dostudur.

Bu nazik peeling losyonu, etkinlikten ödün vermeden duyusal zevk sunar! Eksfoliye edici PHA’lar, cildin dokusunu yeniden yüzeye çıkarmak ve iyileştirmek için papaya ve dikenli armut enzimleri ile birlikte çalışır. Bu arada, İsviçre Bitki Kompleksi ve beyaz dut ciltteki kusurları giderir.

Sabah ve akşam uygulanan zengin sıvı dokusu, kullanımın ilk haftalarından itibaren göz kamaştırıcı bir ışıltı sağlar.

 ‘Harika görünüyor, ışıl ışıl parlıyor!’  veya ‘Yorgun görünüyor, bir sorunu olmalı… ‘ Bir izlenim oluşturmak için sadece bir saniye yeterlidir. Ten rengi, yüzümüzün tuvalinden çok daha fazlasıdır: sağlığımızı ve enerji seviyemizi yansıtır.

İş toplantıları, yoğun bir aile hayatı ve tüm uykusuz geceler arasında koşuştururken, cildin taze kalması için yardıma ihtiyacı vardır. Doğru bir rutin artık kaçınılmazdır: çılgın bir yaşam tarzını ve ara sıra kendi kendine bakım günlerinin aksamasını telafi eder…

Luminosity parlak, göz kamaştırıcı bir cilt için sade, kullanımı kolay ve kesinlikle modern bir ürün grubudur.

Bu mucize bakımlar cildi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirir, mükemel bir ışıltı için ışığın yayılmasını artırır.

Güzelliği, taze ve ferahlatıcı bir his ile yaşatır, Luminosity formülleri, İsviçre’nin sunduğu Alp Doğasının en iyisini içerir..

Ürün serisi, dört pozitif bağımlılık yaratan doku içerir:

Zengin bir peeling losyonu olan; LumiPeel

Kremsi bir cilt yenileyici maske; LumiMask

Yıldırım hızında nüfuz eden gözenek sıkılaştırıcı serum; LumiSence

İkinci bir cilt gibi cilt tonunuzu eşitleyen ışıltı saçan krem; ​​LumiCream