Yaz Mevsimini Kaçırmadan Fazla Yağlarınızdan Kurtulun

Hayat hep bir koşturmaca ve yoğunluk içinde… Hep zaman var gibi düşünüp, “Önümüzdeki ay ya da hafta başı başlayacağım.” deyip ertelenen planlar arasında kilo verme, spora ve diyete başlama vardır. Her pazartesi alınan kararlar cumaya kadar uygulanmaz ve yaz gelir. Belki bu arada bazı diyetler de yapılmıştır ama sonuca ulaşılmamıştır. Estetik dünyasının birbirinden faydalı ve hızlı çözümleri ile üzülmek yok, alternatif çok… Clinic SBB kurucusu Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu hızlı kilo verme ve vücudun kısa zamanda şekil almasını sağlayacak iki uygulamanın kalıcı ve mükemmel sonuçları ile ilgili bilgi veriyor.  

Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, “Cutera Trusculpt ID ve Cutera Trusculpt Flex uygulamalarının kombin olarak uygulanması ile kilo vermek ve kas kütlesi üzerindeki yağlar azaltılarak kaslı bir vücuda kavuşmak hayal değil.”

Cutera Trusculpt ID ile 15 dakikada 1 beden incelmek mümkün…

Estetik dünyasının bölgesel zayıflama alanındaki son teknolojisi Cutera Trusculpt ID, yenilikçi Monopolar RF teknolojisi kullanarak, seçici olarak hedeflenen yağ hücrelerinin tedavi edilmesini sağlamak amacıyla ısıtılmasını sağlıyor ve böylece yağ hücreleri doğal yollarla vücuttan atılıyor. Bölgesel incelmenin en zahmetsiz ve hızlı yöntemi olan Cutera Trusculpt ID ile 15 dakikada 1 beden incelmek hayallerin ötesinde bir gerçeğe dönüşüyor.

Spor ve diyetle verilemeyen fazla yağları yakan Cutera Trusculpt ID, karın, bel, basen, kol ve bacak bölgelerine uygulanabiliyor. Tek seansta vücudun 8 farklı bölgesine işlem yapma imkanı sunan Cutera Trusculpt ID, Clinic SBB uzmanlığıyla hastanın vücuduna ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan bir tedavi süreci ile uygulanıyor. Ağrısız ve konforlu bir işlem olan Cutera Trusculpt ID sırasında yağlar ısıtılarak eritiliyor fakat bu işlem sırasında cilt sıcaklığı korunurken, ısı yağ tabakasına iletiliyor. 15 dakikada tamamlanan işlem ile tek seansta fazla yağlara veda ediliyor. Hızlı ve zahmetsiz bir alternatif olan Cutera Trusculpt ID ile yaz mevsimini kaçırmadan fit bir vücuda kavuşulabiliyor.

Cutera Trusculpt Flex ile hayallerdeki kaslı vücuda kavuşulabiliyor…

Kas tasarımında dünyadaki en yeni yöntem olan Cutera Trusculpt Flex, 45 dakika içinde istenilen vücuda kavuşulmasını sağlıyor. Cutera Trusculpt Flex tedavisi ile sporla ve diyetle yapılamayan kaslar estetik bir biçimde tasarlanıp kısa sürede yapılıyor. Kasları çalıştırarak kas belirginliğini artıran ve kasların üzerindeki yağlı dokunun metabolizmasını artırarak yağ yıkımına yardımcı olan Trusculp Flex ile uygulanan pedler, özel bir elektriksel uyarı ile seçilen kasları 45 dakika boyunca çalıştırıyor ve 6 veya 8 seansta tamamlanabilen işlem için haftada 2-3 seans alınabiliyor. Yani 45 dakikada karın bölgesi yaklaşık 54.000 mekik hareketine denk bir kasılma ile güçlenerek antrenman yapıyor.  Güvenilir, acısız ve ağrısız bir yöntem olan Cutera Flex’in sonuçları aynı hafta içinde görülmeye başlıyor ve hasta diyet ve spor yaparsa sonuçlar uzun soluklu olarak kullanılabiliyor.

Clinic SBB uzmanlığı ile kombine tedavi…

Trusculpt Cutera Flex, kas tasarımı sağlanabiliyorken; karın, bel, popo, arka ve ön bacak, baldır, omuz ve kollarda uygulanabiliyor ve bu bölgelerde de kas belirginliği ve hacmi yüzde 30’lara varan oranda arttırılabiliyor. Trusculpt Cutera ID yağ yakıcı cihazı ile aynı anda planlanarak ihtiyaç duyulan bölgesel incelmede daha güçlü sonuçlar elde ediliyor. Bu şekilde kasların estetik bir biçimde ortaya çıkması sağlanırken Trusculpt Cutera Id ile inatçı yağlardan kurtulmuş olunuyor. Bu iki tedavi yöntemi birlikte kullanıldığında vücut bir taraftan incelirken diğer taraftan kaslar belirginleşiyor.

Trusculpt Cutera Flex ve Trusculpt Cutera ID sonrasında nasıl beslenmek gerekiyor?

Trusculp Cutera Flex ve Trusculpt Cutera ID ile birlikte operasyonların kalıcı olması için doğru beslenme ve sağlıklı yaşam tarzı büyük bir önem taşıyor. Tedaviler sonrasında bol su tüketilmesi ve protein ağırlıklı beslenilmesi gerekiyor. Tedavinin etkinliğini koruyabilmesi açısından karbonhidrat ve şeker içerikli gıdaları az tüketmeye dikkat etmek ve mümkün olduğu kadar yerel, taze ve doğal yiyecekleri mevsiminde tüketmek oldukça önemli…

Uzman kadrosu ve güvenilir operasyonları ile Clinic SBB

Başarılı estetik ve güzellik uygulamaları ile adından söz ettiren ve 2016 yılında Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu tarafından kurulan Clinic SBB, Medikal Estetik, Estetik Cerrahi ve Wellness olmak üzere üç başlık altında hizmet veriyor. Yüz ve burun estetiğinden vücut ve cilt estetiğine, bölgesel incelmeden dolgu, botoks uygulamalarına, mezoterapi ve yüz askılamadan cilt bakımına birçok uygulama ile müşterilerinin beklenti, istek ve ihtiyaçlarına uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Samimi, dost ve güler yüzlü ekibi ile müşteri memnuniyetine odaklanan Clinic SBB, uygulamalar sonrası hasta takiplerinde özenli yaklaşımı ile öne çıkıyor.