Yargıcı Homeworks Koleksiyonu İle Evinize Eşsiz Bir Dokunuş Katın

YARGICI ’nın üç farklı stilde işlenmiş Homeworks koleksiyonu, farklı doku ve renkleriyle her evde farklı ambiyanslar yaratma olanağı sunuyor.

Yargıcı Homeworks Koleksiyonu İle Evinize Eşsiz Bir Dokunuş Katın

‘Cottage Rustic’ ilhamlı temasıyla oluşturulan ürünler evinize yaşanmışlık hissi getirecek. Geçmişin esintilerini sık sık hissedeceğiniz bu stilde, doğaya ait ve doğallığı anımsatan tasarımlar dikkat çekiyor. Rattan ve bambu bu stilin vazgeçilmez dokuları olarak daha ‘rustik bir dokunuş katıyor.  Rattan materyali ile birlikte kullanılan koyu tonlar, yeşil ve haki detaylarla doğayı evlerinize getiriyor. Bu stilde doğaya saygı duruşu olarak da, her biri benzersiz yaprak desenleri ürünlerin üzerinde yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Koleksiyonun ikinci imza stili olarak  ‘Mediterranean Boho’ ilhamlı tasarımlar göze çarpıyor. Yaz sezonun vazgeçilmezi olan bu stil, koleksiyon adında da gördüğümüz gibi Akdeniz’in romantik ve bohem stilinden esinleniyor. Ham keten, tik ağacı ve rattan ağırlıklı üretilen yapımı ürünler, denizi, güneşi ve yazın sık sık özlenen sıcaklığını anımsatıyor. Beyaz, su yeşili ve indigo renklerine odaklanan bu stil denizi, doğayı, huzuru ve yazın heyecanını yaşatıyor. Rattan ve tik ağacı ile birleşen bu renkler Akdeniz’e özgü hayranlık uyandıran iklimi evinize getiriyor.

Klasikleşen bu stillerimizin yanı sıra en yeni imzamız ‘New Century’  home koleksiyonuna bambaşka bir boyut katıyor. Modern dokunuşların hakim olduğu bu stilde, keskin hatlı ve köşeli tasarımlar ön plana çıkıyor. Kontrast olarak görülen iki farklı materyali aynı tasarımda kullanarak ezber bozan bir duruş ortaya koyuyor. Soft dokunuşlar yerine daha hacimli, göze çarpan ve daha parlak ürünler modern bir estetik görünümü yaratıyor.  Yeni, şık ve zamansız tasarımlarla bu stil YARGICI Homeworks koleksiyonuna farklı bir renk katıyor.