Yargıcı Homeworks İle Yeni Yıl Zarafetini Sofralarınıza Taşıyın

Sonbahar/Kış Homeworks Koleksiyonu ile mevsimin ruhunu evinize taşıyan YARGICI, Sofra Koleksiyonu ile yılbaşı gecenizi sevdiklerinizle birlikte geçirebileceğiniz şık bir atmosfere dönüştürüyor.

Yargıcı Homeworks İle Yeni Yıl Zarafetini Sofralarınıza Taşıyın

Her mevsimde genişleyen koleksiyonları ile yaşam tarzınıza özel bir dokunuş sunan YARGICI, sıcak bir yeni yıl atmosferini Homeworks Koleksiyonu’na da yansıtıyor. Dünyanın farklı bölgelerinden özenle seçilen ürünlerle oluşturulan Sofra Koleksiyonu, tabaklardan tamamlayıcı parçalara kadar geniş bir yelpazede, yeni yıl sofralarınıza şık seçenekler sunuyor. Seramik ve porselen tabakların, el işçiliğiyle özenle üretilmiş paslanmaz çelik çatal bıçak serileri ile buluştuğu bu özel koleksiyon, şıklığı ve doğallığı bir araya getirerek yılbaşı atmosferini sofralarınıza taşıyacak. Koleksiyon, şık bir yeni yıl akşam yemeğinin vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday.

Yargıcı Homeworks İle Yeni Yıl Zarafetini Sofralarınıza Taşıyın

Yılbaşı sofranıza zarafet katmak için tasarlanan bu özel koleksiyonunun tamamlayıcı parçaları arasında yer alan sunum ürünleri, ahşabın sıcak ve doğal dokusunu, metalin modern zarafetini ve hasırın benzersiz doğallığını bir araya getirerek yılbaşı yemeği sunumlarınıza büyüleyici özel dokunuşlar ekliyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Sofra Koleksiyonu’na, YARGICI mağazalarından ve yargici.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.