WET N WILD’DAN BİR İLK: MARKANIN YENİ REKLAM YÜZÜ ALBİNO MODEL DIANDRA FORREST

WET N WILD GÜZELLİK MARKASIDAN TAKDİR EDİLECEK ATILIM: ALBİNO MODEL DIANDRA FORREST MARKANIN YENİ REKLAM YÜZÜ OLDU..

Wet n Wild markasını son yıllarda artan güzellik blogları ve seri tüketim güzellik mağazaları sayesinde oldukça sık duyar olduk. Son duyduğumuz haber ise kabul edilmiş güzellik standartlarını yıkmak adına hayli sevindirici. Vücut olumlamanın ve güzellik konusunda tabuları yıkmanın zor olsa da adım adım ilerlediği günümüzde Wet n Wild reklam yüzü olarak albino bir model olan Diandra Forrest ile anlaştı.

 

?#breakingbeauty?#wetnwild

Diandra Forrest (@diandraforrest)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu reklam anlaşmasıyla tarihte bir ilki gerçekleştiren Wet n Wild, kampanyanın tüm yüz ve vücut tiplerini vurgularken olabildiğince kapsayıcı ve evrensel bir kampanya olacağını, amaçlarının moda ve güzellik sektörlerinde alışılagelmişin dışında kalan her detayı normalleştirmek ve görünür kırmak olduğunu açıkladı.

Kampanyanın yeni yüzü Diandra Forrest Refinery 29’a verdiği röportajda “Bunu kendim ve geç kızlar için yapıyorum. Çeşitliliği taçlandıran, ve her bireyi kapsayan, bununla gurur duyan markaların bir parçası olmak her zaman güzel hissettiriyor” dedi. Forrest’ı daha önce Calvin Klein reklam kampanyalarında ve Beyoncé’nin video kliplerinde görmüştük.

@houseofherrera ?

Diandra Forrest (@diandraforrest)'in paylaştığı bir gönderi ()