Wet n wild’ın Yeni Sezon Ürünleri Gratislerde

Gratis, Amerika’nın önde gelen renkli kozmetik markası wet n wild’ın yeni sezon ürünlerini Türkiye’de satışa sundu. wet n wild globalde olduğu gibi Türkiye’de de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kapatıcı, maskara, ruj, kaş ve far bazı ürün grupları ile ürün yelpazesini genişletiyor.

Güzelliği fiyat ve kalite arasında bir tercih olmaktan çıkarıp inovatif ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunan wet n wild, yeni ürün grupları ile sonbahar – kış renk trendlerini makyaj çantalarına taşıyor.

Türkiye’de yalnızca Gratis’lerde yer alan wet n wild’ın yeni ürünleri içerisinde; sezon trendlerini yakalayan 4 yeni allık rengi, 6 farklı renk lip mousse ruj yer alıyor. Yeni koleksiyonda ayrıca her ten rengine uyabilecek 5 farklı tonda kapatıcı bulunurken 24 saat etkisini sürdürerek etkili bakışlar sunan maskara da öne çıkıyor.

Yüz, dudak ve göz kategorilerinde renkli ve özgün birçok ürünü bulunan wet n wild’ın yeni ürünlerinden bazıları;

wet n wild Color Icon Allık

wet n wild color icon allık, cilt yüzeyinde kolayca dağılan yapısı sayesinde ipeksi ve yumuşak bir his sağlıyor. Pürüzsüz ve mat dokusuyla yanaklara canlılık katarak aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. wet n wild color icon allık, küçük dokunuşlarla her moda göre makyaj rutinini tamamlıyor. Hem gece hem gündüz makyajında kullanım için ideal olan ve 4 farklı renk tonu bulunan wet n wild Color Icon Allık, 199 TL’den satışa sunuluyor.

wet n wild Mega Last Incognito Kapatıcı

wet n wild mega last incognito kapatıcı, özel formülü ile doğal bir görünüm sağlarken, ağırlık yapmayan yapısı ile pürüzsüz ve parlayan bir cilt görünümü sağlıyor. wet n wild mega last incognito kapatıcı, cilt eşitsizliklerini ve göz altında istenmeyen koyu halkaları gizlenmesine yardımcı oluyor. 5 farklı renk tonu bulunan wet n wild mega last incognito kapatıcı, 240 TL’den satışa sunuluyor.

wet n wild Cloud Pout Marshmallow Lip Mousse

wet n wild cloud pout marshmallow lip mousse, argan yağı, avokado yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklardaki ince çizgilerin nemlenmesini sağlıyor. Tatlı kokulu marshmallow tozu içeriğiyle hafif ve yumuşak bir mat görünüm sağlayan cloud pout marshmallow lip mousse, dudaklarda doğal ve dolgun bir renk sağlıyor. 6 farklı renk tonu bulunan wet n wild cloud pout marshmallow lip mousse, 260 TL’den satışa sunuluyor.

wet n wild BreakUp Suya Dayanıklı Maskara

wet n wild breakup suya dayanıklı maskara, hint yağı, E vitamini ve bitkisel kolajen karışımı ile kirpikleri besliyor ve hacimli bir görünüme kavuşturuyor. Özel fırçası sayesinde kirpikleri kökten uca uzatan breakup maskara, suya dayanıklı formülü ile de kolay kullanım sağlıyor. wet n wild breakup waterproof maskara, 340 TL’den satışa sunuluyor.