W Collection ile Yaza Zarif Bir Başlangıç

W Collection Yaz 2023 Kadın Koleksiyonu sofistike ve modern kadınlar için şık ve rahat parçalarla keyifli bir yaz vadediyor. Sadelik ve zarafetin buluştuğu koleksiyon, şortlar, mini etekler, hafif gömlekler ve tişörtlerden oluşan dinamik kombinleri ile hem iş dünyasında hem de günlük yaşamda dikkat çekiyor.

W Collection, Yaz 2023 Kadın Koleksiyonu, günün her saatinde tercih edilebilecek kaliteli kumaşlardan oluşan dinamik tasarımları ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, zarif detayları ile kadınlara kendilerini şık, rahat ve özgür hissettiriyor.

Koleksiyonda yer alan şort seçkisi; dar ve bol kesim kalıpları, mini ve midi boy alternatifleri ile çarpıcı yaz renklerinin eşliğinde sunuluyor. Özellikle şık yaz akşamlarının kurtarıcısı ceket-şort kombinleri hem feminen hem de maskülen bir görünüm vadediyor.

Minimal çizgilerle birleşen tişörtler, siyah ve beyaz renkleri ile klasik bir tarzı sunarken, koleksiyonda yer alan ve güneş renklerinden ilham alan çarpıcı parçalar farklı kumaş seçenekleri ile yaz gardıroplarında fark yaratıyor. 

Sıcak yaz günlerinden esinlenilerek tasarlanan etekler, düz, pilili, bağlama detaylı seçenekleri ve canlı renkleri ile göz alıyor. İhtiyaca göre ceket, gömlek ve tişörtlerle kombinlenerek farklı tarzlar sunan etek modelleri, yaz akşamları için de şıklığın tamamlayıcısı oluyor.