Vivense Collection’ın İkonik Tasarımı Merlin Yenilendi!

Konforu, estetiği ve fonksiyonelliği bir araya getiren Vivense Collection’ın yeni Merlin serisi, yaşam alanlarınıza şıklık katmanın yanı sıra, insan anatomisine en uygun şekilde tasarlanmış oturma açıları ve kişiselleştirilebilir modüler tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Vivense Collection’ın İkonik Tasarımı Merlin Yenilendi!

Vivense Collection, yenilenen serisi Merlin ile yaşam alanınıza şıklık katmaya hazırlanıyor. Oturma odasını, salonunu veya dinlenme köşesini özgün bir şekilde güncellemek isteyenler için Merlin, yenilikçi tasarımları ve şık detaylarıyla sayısız seçenekler sunuyor. Her biri özenle seçilmiş malzemelerden oluşan bu seri, birbirinden farklı kumaş ve ayak seçenekleri, modüler yapısı ve modern görünümleriyle evinize değer katıyor.

Yeni Merlin serisi içinde yer alan modül seçeneklerini genişleten Vivense, 45’ köşe modülü, uzanma modülü, ara sehpa modülü, boyun destek başlığı ve kitaplık modülüyle de yeni Merlin’i bir adım öteye taşıyor.

Tasarımıyla esneklik sunan Merlin, berjer, kırlent ve kumaş seçenekleriyle yaşam alanınıza kendinize özgü bir stil katmanız için olanak tanıyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından olan meşe kaplama ara sehpa, hem fonksiyonel hem de şık tasarımı ile karşınıza çıkıyor.

Vivense Collection’ın İkonik Tasarımı Merlin Yenilendi!

Vivense Collection’ın en ikonik ürünlerinden Merlin, yeni tasarımıyla fonksiyonel çözümler ve konfor arayanların ilk tercihi olmaya hazırlanıyor.