Vivense Collection Kampanyaları ile Hayatı Paylaşın

Türkiye’nin mobilya markası Vivense, yeni kampanyasında çiftlerin yaşam alanlarındaki mobilya paylaşımlarını odağına alıyor. Her zevke ve bütçeye uygun düğün paketleriyle evlerdeki konforu ve şıklığı bir adım öteye taşıyan Vivense kalitesi evinizi özelleştirip, en özel anlarınızda benzersiz bir atmosfer yaratıyor.

Vivense Collection Kampanyaları ile Hayatı Paylaşın

Estetiği ve fonksiyonu bir araya getiren Vivense, yeni evli çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor. Özel tasarımları ve çeşitliliği birlikte sunan özenle seçilmiş ürünlerle dolu Vivense Collection’ın düğün paketleri, her stile ve bütçeye uygun seçenekler içeriyor. Çiftlerin evlerini kişiselleştirmelerini ve birlikte geçirecekleri anları daha da değerli kılmalarını sağlayacak bu paketler, unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir yaşam alanı yaratıyor.

Vivense Collection’ın yaşam alanlarına zarafet ve rahatlığı aynı anda sunan tasarım ürünleri, çiftlerin konforlu bir şekilde vakit geçirebilmelerine imkan sağlıyor. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan oturma gruplarında berjerler, köşe koltukları, ikili koltuk ve üçlü koltuk seçenekleri evinize benzersiz bir stil kazandırıyor. Geniş iç hacimleri ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken gardıropları, kıyafetleriniz için mükemmel bir alan yaratırken, odanızın dekorasyonuna zarif bir dokunuş katıyor.

Modern minimalistten klasik şıklığa, rustik detaylardan lüks dokulara kadar geniş bir yelpazede sunulan koltuk takımı, yemek masası takımı ve yatak odası takımının içerisinde bulunduğu Lizbon, Valens, Ellas, Merlin, Eti, Brena ve Lora düğün paketleri seçenekleri 39.999 TL’den başlıyor.

Vivense evliliğinizin ilk adımlarını en güzel şekilde atmaya ve hayatı birlikte paylaşmaya davet ediyor. …

Daha fazla bilgi ve uygulamayı indirmek için, Vivense resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.