Vichy ile Yazın Keyfini Çıkarın

Dermatologların tavsiye ettiği geliştirilmiş Vichy Capital Soleil ailesinin yüksek güneş koruması sağlayan üyeleri; Capital Soleil UV-AGE DAILY, Capital Soleil UV-AGE DAILY Renkli, yeni Capital Soleil Cell Protect Oil Güneş Yağı  ve cilt nemini 72 saate* koruyan yeni Vichy Mineral 89 SPF 50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi yaz boyu cildinizi sağlıkla korurken, ihtiyacı olan bakımı da sunuyor.

Yaşlanma belirtilerinin çoğu günlük UV ışınlarından ve kirlilikten kaynaklanmaktadır. İki tür UV ışını vardır: UVB ve UVA. UVB, çoğunlukla yaz aylarında mevcuttur. Güneş ışınlarının çoğunluğunu temsil eden, bulutlu kış günleri dahil olmak üzere tüm yıl boyu bulunan UVA ise görünmezdir, pencerelerden bile geçebilir. UV ışınları kirlilik ile birleştiğinde, bu iki faktör cilt üzerindeki oksidatif stresi artırabilir. Buna “foto kirlilik” denir ve ciltteki yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında büyük rolü vardır. 

* Instrumental test, 28 kişi

VICHY CAPITAL SOLEIL CELL PROTECT OIL (YENİ)

UVB + UVA + UZUN UVA + ANTIOKSIDAN içeren formülü ile Vichy Capital Soleil Cell Protect Oil; cildi hücre seviyesinde koruyor. Squalane ve Vitamin E sayesinde güneş sonrası ciltte oluşan kuruluk kaynaklı pullanma görünümünü, kuruluk, donukluk ve sıkılık hissini azaltmaya yardımcı oluyor ve cilt görünümünü geliştiriyor. Cilt tonu daha eşit görünürken, yağlı his bırakmayan hafif dokusu, görünmez bitiş sağlıyor. Derm Aktifler, %1 Squalane, Seramidler ve %1 Vitamin E içeren güneş koruyucu yağ, saç uçlarını beslerken aynı zamanda güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. 

Vichy Capital Soleil Cell-Protect Güneş Koruyucu Yağ SPF50+, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.349,9 TL

VICHY MINERAL 89 SPF 50+ GÜNEŞ KORUMALI BAKIM KREMİ (YENİ)

Her gün UV ışınlarına maruz kalmak cildin nem bariyerini zayıflatabilir ve cildin günlük su, mineral, vitamin ve hyalüronik asit kaybını hızlandırabilir. Vichy’nin en çok sevilen, kült ürünlerinden Mineral 89 Serum, SPF50+ sıvı formatı ile artık günlük cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak. Yeni Vichy Mineral 89 SPF50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi, Hiyalüronik Asi, Vichy Volkanik Su Minerali, ve Skualen, B3 ve E vitamini içeren hafif dokulu özel formülü ile cilt nemini 72 saate * koruyor.

Vichy Mineral 89 SPF 50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.599,9 TL

* Instrumental test, 28 kişi

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY RENKLİ 

UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruyucu Vichy Capital Soleil UV-AGE DAILY Renkli Güneş Kremi, cildi yüksek derecede güneş ışınlarından koruyor. İki güçlü uzman içerik %2 Niasinamid ve Peptitler içeren formülü ve patentli filtreleme sistemi ile cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyor, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatıyor.

Vichy Capital Soleil UV- AGE DAILY Renkli Güneş Kremi SPF 50 40 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.279,9 TL

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY

UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruyucu Vichy Capital Soleil UV-AGE DAILY  Güneş Kremi, cildi yüksek derecede güneş ışınlarından koruyor. İki güçlü uzman içerik %2 Niasinamid ve Peptitler içeren formülü ve patentli filtreleme sistemi ile cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyor, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatıyor.

Vichy Capital Soleil UV- AGE DAILY Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF 50 40 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.249,9 TL