Velovis Son Koleksiyonundaki Mücevher Tasarımlarıyla Yaz Tatilinizde Stilinizin Işıldamasını Sağlıyor

Velovis’in kadınların ışıltısından aldığı ilhamı farklı renklerle yorumlayarak her kadının stiline uygun tasarımlar sunduğunun altını çizdiği koleksiyonda, renkli ve dinamik tasarımlarla mücevher tutkunlarına güçlü bir duruş vaad ediyor. Lapis Lazuli, Malachite, Tourmaline ve mücevherin olmazsa olmazı Pırlanta taşların eşlik ettiği bilezik, kolye, küpe ve yüzük tasarımları renkli mücevherin en asil seçkileri niteliğinde.

Kadınların, tabiat gibi yaratıcı ve renkli yönünü öne çıkarmayı hedefleyen İlkbahar & Yaz 2022 ‘Iconic’ koleksiyonu gücü temsil eden renkler ve taşlardan ilham alıyor. ‘ Güçlü ve kendinden emin kadınların maskülen stili vardır’ algısını yok sayan Velovis, yeni koleksiyonunu gücünü istediği stilde kendi ışığıyla yansıtacak tüm kadınlara ithaf ediyor.

Yeni sezonda stiliyle farkını en zarif şekilde ortaya koyacak tüm kadınlar için en iyi seçkileri sunan Velovis’in ‘Iconic’ koleksiyonu ve diğer tüm özel tasarımlarına www.velovis.com ve Velovis Nişantaşı Showroom’undan ulaşabilirsiniz.