Babakamp “Movefest” ile Yaza Merhaba Diyor

Suyunuzun doğal kaynaktan geldiği, şehirden uzaklaşıp huzurla kafanızı dinleyeceğiniz “Babakamp” hareketli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenecek “Movefest”te yogadan akrobasiye, Tai Chi’den savunma sanatlarına kadar birçok eğitim uzmanlar tarafından verilecek. 20 – 26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan hareket ve eğlence dolu bu festivalde günün her saati farklı disiplinden birçok eğitimi deneyimleme şansınız olacak.

Şifalı seslerle doğanın içinde ruhunuzu beslemek, nefes kesen ateş ve dans performanslarını izlemek, canlı DJ performansları ile eğlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Babadağ’ın eteklerinde yer alan Babakamp’ta düzenlenecek “Movefest”e davetlisiniz…

Hareketin ana odağı olduğu festivalde yoga ve sanat çalışmaları, akrobasi ve ateş şovları, atölyeler, söyleşiler ve daha birçok etkinlik 20 – 26 Haziran tarihleri arasında 1300 metre yükseklikte 24 dönümlük alanda kurulan Babakamp’ta yer alacak.

Çocuk ve hayvan dostu olan Babakamp’ta dinlenmek istediğinizde bir ağacın altında ya da hamakta kitap okuyabilir, festival bünyesindeki müzik etkinlikleri ve sohbetlere dahil olabilir, akşam serinliğinde ateş başında Babakamp’ın enfes kokteyllerinin tadını çıkabilirsiniz.

Doğanın içinde hareket, eğlence, müzik dolu günler “Movefest” te sizleri bekliyor.