Vans UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3: Stil, Konfor ve İşlevden Oluşan Eksiksiz Bir Paket

Sporcuların dinamik yaşam tarzlarından ilham alan Vans, onların değerli görüşlerinden yararlanarak UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3‘ü üretti. Vans’in MTE serisine dikkate değer bir katkı ile tamamen yeni ayakkabı tasarımı, bir sporcunun günlük yaşamını desteklemek için performansı ve stili kusursuz bir şekilde harmanlıyor.

Bir sporcunun günlük rutinleri ve saha dışındaki maceraları düşünülerek özenle tasarlanan UltraRange™ Exo Hi Gore-Tex MTE-3, üç temel ayakkabı teknolojisini ortaya koyuyor: Sıcaklık için olağanüstü yalıtım, tüm araziler için güvenilir çekiş gücü ve gün boyunca karşılaşılabilecek öngörülemeyenlere meydan okuyan su geçirmez yapı.

Vans snowboardcularından Jake Kuzyk, “UltraRange Hi Goretex MTE’nin sağladığı ekstra konfor ve desteği seviyorum, bu nedenle, bariz olan dış mekan kullanımının yanı sıra, onları günlük işlerimi yaparken veya evimin çevresinde uzun yürüyüşlere çıkarken de sıklıkla giyeceğim,” diyerek görüşlerini paylaştı. “Vancouver kış aylarında gerçekten yağışlı olabiliyor, bu nedenle üzerinize giyebileceğiniz ve günün geri kalanında kaygılanmak zorunda kalmayacağınız bir ayakkabıya sahip olmak mükemmel.”

Vans UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3, sıcaklık ve konfor için hafif, dokumasız yalıtımlı bir kumaş olan Gore-Tex Duratherm yalıtımına sahip. Gore-tex’in son teknoloji kaplamasıyla güçlendirilmiş dış kısmı, nefes alabilirliği korurken tam su geçirmezliği sağlıyor. Soğuk havalara uygun, yenilenen kauçuk bileşik dış taban, hem ıslak hem de kuru koşullarda istikrarlı çekiş gücü sunuyor.

Vans UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3 iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Keşfetmek ve satın almak için Vans mağazalarını ve vans.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.