LCW Dream Meme Ameliyatı Sonrası Sütyenini Tanıttı

LC Waikiki’nin ev ve iç giyim markası LCW Dream, meme kanseri ameliyatı sonrası gereksinimleri göz önünde bulundurarak özel bir iç giyim koleksiyonu hazırladı.

LCW Dream Meme Ameliyatı Sonrası Sütyenini Tanıttı

‘Farkında ol, geç kalma!’ mottosuyla hayata geçirilen koleksiyon, aynı zamanda meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmeyi ve kadın sağlığına destek olmayı hedefliyor. 

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre, son yıllarda en sık görülen meme kanseri dünyada yaklaşık %99 oranında görülüyor ve en büyük riski kadınlar taşıyor. Dünya genelinde her yıl toplam 2 milyondan fazla meme kanseri vakası ile karşılaşılıyor. LCW Dream, meme kanseri ile mücadele eden kadınların iyileşme sürecine destek olmak ve bu konudaki farkındalığı arttırmak için “Ameliyat Sonrası Sütyen Koleksiyonu” hazırladı.  

Özel Parçalardan Oluşan Bir Koleksiyon

Kadınların özel gereksinimleri doğrultusunda özenle tasarlanan Koleksiyon, ameliyat sonrası kişinin ihtiyacı olacak konforu ve hassasiyeti bir araya getiriyor. Koleksiyonda yer alan sütyenler, ekstra yumuşak ve sabitlenebilir şardonlu askılarla hareket kabiliyetini artırıyor.   Balensiz kap yapısı ve daha geniş göğüs altı bandı, cildin rahatça hareket etmesine yardımcı olurken, sürtünme ve cilt tahrişini minimumda tutuyor. Toparlayıcı kalın yan kanatlar, rahatlık için destek sağlarken altı sıra ayarlanabilir yumuşak agraf, uyku dahil günün her anında mükemmel uyumu garanti ediyor. Sırt yapısı ile sırta rahat oturan sütyenler, istenmeyen protez kaymalarını ve sırt ağrılarını önlemesi için tasarlandı.

Hassas yara dokusuna karşı Nefes Alan Kumaşlar

LCW Dream’in Ameliyat Sonrası Sütyen Koleksiyonu, hassas yara dokusuna karşı maksimum rahatlık sunmak üzere yumuşak, nefes alabilen ve hafif köpükten oluşan bir dokuda üretildi. Ayrıca, yara ve morlukların görünmemesi için çıkarılabilir dantel aparatlarla donatılmış modeller, silikon cup’ları yerleştirmek için özel bir alana sahip. Bu tasarımlar, ameliyat sonrası dönemde kadınların kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı oluyor.

LC Waikiki’nin özel koleksiyonu, LCW Dream mağazalarında ve lcwaikiki.com’da yerini aldı.