Valentino Escape 2022 Koleksiyonu Yalıkavak Marina’da

Dünyada sadece seçili lokasyonlarda satışa sunulan “Valentino Escape 2022 Koleksiyonu”, 20 Haziran’dan itibaren Valentino Yalıkavak Marina’da özel olarak moda severlerle buluşuyor.

“Valentino Escape 2022” Koleksiyonu, Maison’un arşiv motiflerinden ilham alıyor.  Belirgin bir hedonizm ve son derece güçlü  grafik desenler ile karakterize edilen koleksiyon, kıyafetlerin eşsizliği üzerine kurulu ve oldukça renkli bir atmosfere sahip.

Güçlü bir vizyoner yaklaşımla bir araya getirilen baskılar – Round Rain (1966), Valentino Waves multicolor (1970) ve Giraffa re-edition (1966) – Maison’un yerleşik görünümlerinden yola çıkarak; kaftanlar, mayolar, dökümlü elbiseler ve kimonolar gibi rahat silüetlere sahip tasarımlar üzerine yeniden basılıyor. Erkek görünümleri arasında hafif kumaşlardan; bermuda şortlar, gömlekler, sweatshirtler ve tişörtler de yer alıyor.

Koleksiyonun canlı ve rafine Valentino Garavani aksesuarları arasında yer alan, özel Valentino Garavani Tote Bag, koleksiyonun motifleriyle canlılık kazanıyor ve kaygısız bir yolculuk duygusu uyandırıyor.

Dünyada sadece seçili lokasyonlarda satışa sunulan “Valentino Escape 2022 Koleksiyonu”, Valentino Yalıkavak Marina’da özelolarak moda severlerle buluşuyor.