Sezonun En Trend Sandaletleri Beymen’de

Dünya markalarının 2022 koleksiyonlarında yer alan, sezonun en trend sandaletleri BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.  

Sahillerin vazgeçilmezi sandaletler, pop renkler ve metalik yansımalarla güncellenen versiyonlarıyla şehrin de odağında. Jimmy Choo, Saint Laurent, Celine’in parmak arası ve terlik modelleri bu yaz kombinlerin vazgeçilmezi.

Yüksek platform topuklarıyla 70’ler ruhunu günümüze taşıyan The Attico ve Aquazzura gündüzden geceye her adımda gücünü hissettiriyor. Sezonun pop ve canlı duruşu Giuseppe Zanotti, Bottega Veneta, Nodaleto’nun neon tonlarıyla yaz kombinlerine enerji katıyor.

Farklı topuk detayları ve canlı renkleri ile dikkat çeken Valentino Garavani, The Attico ve Aquazzura yaratıcı form ve detaylarıyla hayranlık uyandırıyor. Versace, Manolo Blahnik ve Les Petits Joueurs’un pastel tonlardaki ışıltılı parti tasarımları naif renk tonlarıyla flört ederken,  metalik ışıltılı tasarımları ve yüksek enerjileriyle Tom Ford ve Alaia gün boyu adeta dans pistindeymiş duygusu yaşatıyor.