URBAN Care’in Bakım Maskeleriyle Saçlar Kışa Hazır

Yeni nesil saç bakım markası URBAN Care vegan, parabensiz ve silikonsuz formülü ile yaz boyu deniz, güneş ve kum sonrası yıpranan saçlara yoğun bakım sağlarken aynı zamanda gün boyu yumuşak, canlı ve parlak saçlar vaad ediyor. S.O.S. bakım maskeleri arasında Argan Oil & Keratin, Intense Keratin, Pure Coconut & Aloe Vera, Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter ve Hyaluronic Acid & Collagen yer alıyor.

Saç bakımında pratik ve etkili bakımlar sunarak yeni nesil çözümler geliştiren URBAN Care, yaz döneminde deniz, güneş ve kum sonrası yıpranan saç sorununa, SOS bakım maskeleriyle çözüm sunuyor.

Argan Oil & Keratin SOS Bakım Maskesi

Kolay kırılan ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Argan yağı – keratin içeren besleyici ve kırılma karşıtı duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. Özel formülü ile saç teline etki ederek saçı pürüzsüzleştirip, saç kırılmalarının azalmasına yardımcı olurken saça yoğun yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor.

Intense Keratin SOS Bakım Maskesi

Aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlar için geliştirilen yoğunlaştırılmış keratin içeren onarıcı ve pürüzsüzleştirici duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, özel geliştirilmiş formülü ile aşırı yıpranmış ve cansız saçların daha pürüzsüz ve parlak gözükmesini sağlıyor. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı desteklerken içerdiği bitkisel keratin sayesinde ise saçın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor.

Pure Coconut & Aloe Vera

Boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlar için geliştirilen saf Hindistan Cevizi Yağı ve Aloe Vera içeren renk koyucu duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, özel formülü ile saç renginin korunmasına, kalıcılığını arttırmaya ve parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor. Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. UV filtresi içererek güneşe karşı koruma sağlıyor.

Hyaluronic Acid & Collagen

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı banyo öncesi saç bakım maskesi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurarak daha hacimli, ekstra dolgun görünüm sağlıyor. Saç elastikiyetini artırarak kırılmaları önlüyor. Saçları kökten uca besleyerek saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık veriyor.

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin yoğun besleyici formülü̈ ile saçları nemlendirerek yumuşaklık sağlıyor. Buklelerin onarılmasını sağlarken elektriklenme ve kabarmayı önlüyor. Saçta nemi hapsederek kabaran ve elektriklenen saçları kontrol altına alıp mükemmel bukleler sağlıyor.

URBAN Care hakkında:

Kozmetik sektöründe yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturan Selen Kozmetik’in bünyesinde 2013 yılından bu yana yer alan Urban Care, kişisel bakımına özen gösteren şehirli kadının yoğun yaşam içerisinde kullanabileceği pratik ve etkili, doğaya, hayvana saygılı ürünler sunan, vegan bir saç bakım markasıdır.

Başta Watsons, Gratis, Rossmann, Eve, Cosmetica gibi zincirler olmak üzere Migros, Carrefour gibi Ulusal marketler, Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi e ticaret satış noktaları, Getir, İste Gelsin gibi hızlı market kanalları ve kozmetik ürün satan perakende satış noktalarında tüketicilerle buluşan Urban Care, yılın en iyi şampuanı, yılın en iyi ürünü gibi tüketici oylamalarıyla belirlenen birçok kategoride ödüle layık görüldü.

15’e yakın ülkeye ihracatı bulunan markanın, E- ticaret kanalında çok önemli bir satış noktası olan Amazon ile İngiltere üzerinden 9 farklı Avrupa ülkesine de ürün satışı gerçekleştiriyor.