Kusursuz Sarı Saçların Altındaki Sır

Sarı saçlarınızdaki soğuk sarı tonların daha uzun ömürlü olmasını ve canlılığını korumasını istiyorsanız şimdi AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in size özel bir çözümü var: Cool Glow Cleanser… Markanın, mor pigmentli yeni vegan şampuanı Cool Glow Cleanser, saçlardaki kusursuz sarı rengin çevresel etkenler yüzünden ton değiştirmesine engel olurken, hem evde hem de salonda sarışın müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Cool Glow Cleanser:

Renklendirilmiş saçlardaki sıcaklığı nötralize etmek, doğal ışıltısını artırmak ve bakımını sağlamak üzere AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT tarafından özel olarak geliştirilen Cool Glow Cleanser, markanın çok sevilen premium, vegan (The Vegan Society™ tescilli) ve Peta sertifikalı “Glow” serisi ürünleri arasına katıldı. Yeni ürün, hurma ve tarçın çiçeği notaları ile birlikte baharat ve kuru meyvelerin uyumunu yansıtan muhteşem “Glow” kokusunu da saçlara taşıyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT‘in Cool Glow Cleanser şampuanı, benzersiz mor tatlı patates özleri de dahil olmak üzere birçok değerli bileşen içeriyor. Ürün, saç tellerini nazikçe temizleyip beslerken, güçlü mor pigmentler sayesinde de saçlara canlandırıcı soğuk tonlar kazandırıyor. Tüm sarı saç tipleri için uygun olan ürün, yine mor pigmentler ile istenmeyen sarı tonları nötralize ediyor. Yenilenmiş, parlak bir ışıltı için saçın doğal vurgularını iyileştiriyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, özellikle sarı saçlarda kullanım için geliştirdiği Cool Glow Cleanser’da, ‘Replenish’ ürün serisinde bulunan yüksek seviye bakım formülünü kullanıyor, üzerine ise yüksek performans ekliyor. Sülfat, yüzey aktif maddeler ve silikonlar içermeyen, besleyici ve pigmentli şampuan, hem doğal hem de doğal olmayan sarı saçlara tazelik, nem ve güç katıyor.