URART , NİL KOLEKSİYONU HAYATIN YENİLENME DÖNGÜSÜNÜ SİMGELİYOR

Urart ,  gözde tasarımlarından  Nil,  kutsal metinlerde  yaprağı, tohumu, çiçekleri, meyvesi ve biçimi ile  derin  bir saygı uyandıran Kutsal Nil Akasyası’ndan esinleniyor ve   doğanın  baharda  hayat verebilme gücünü simgeliyor.

Bu ulu ağaç, iyileşme-gençleşme-stresten arınma-güçlenme gibi tüm tanrısal lütufları bir araya getirir, kötülükleri ve hastalıkları uzaklaştırıcı, ters güçleri önleyici, nazara karşı inançları temsil eder.

ur1

Urart,   Nil Akasya’sının zarif formları zamansız ve yalın parçalarla  yorumlanıyor. Kırmızı altın, gümüş ve pırlantanın ışığı , doğanın armağanı olan iyi enerjileri takılara taşıyor.  Egzotik yansımalı yüzükler, uzun zincirler, göz alıcı pendantlar, büyük küpeler, iddialı gerdanlıklar yanında  ağırbaşlı  ve sade seçenekler de var. Tüm parçalar tekli ve üçlü kombinler halinde kullanılabiliyor .

ur2

Nil koleksiyonu, kişiliğini ve  tarzını seçimleriyle ifade etmek isteyenlere geniş seçenekler sunuyor.  

Homeros’un dediği gibi yaşamın tüm güzelliklerini “Asaletle yaşamak” , iyileşme-gençleşme-stresten arınma ve güçlenme gibi insanoğluna sunulan tüm lütufları her an  hatırlamak ve hissedebilmek için Nil koleksiyonunu hayatımızın bir parçası olmayı bekliyor.