Uluslararası Açıkhava Ve Müzik Festivali;  Wolfest 2022

Jack Wolfskin sponsorluğundaki Wolfest 2022, 19- 21 Ağustos’ta Patagonya’da, SPX, Evre ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle gerçekleşecek.

Created with RNI Films app. Preset ‘Agfacolor 40’s’

Doğa ve spor tutkunu bir topluluk oluşturmayı hedefleyen festival, çeşitli deneyimler ve yeni kültürler yaratmak için sürdürülebilir kavramlara odaklanıyor.  Festival; çeşitli spor etkinlikleri, iyi yaşam deneyimleri, farkındalık çalışmaları, beslenme atölyeleri ve daha birçok etkinliği bünyesinde barındırıyor. Doğa sevgisi, çevre bilinci ve sürdürülebilirliği merkezine alan etkinlik, çocukların keyif alacakları içerikleri de ihmal etmiyor.

Wolfest 2022 katılımcılarına; ormanın, mavi bayraklı plajın, bisiklet rotalarının, yürüyüş parkurlarının ortasındaki kamp alanında; çadır, karavan ve glamping konaklama alternatifleri sunuyor. Dolu dolu bir etkinlik takvimi olan Wolfest; Gökhan Türkmen, Alp Ersönmez & Jabbar, Nova Norda, SONIC BOOM ve Sufle’ye ev sahipliği yapıyor. Katılımcılar önde gelen DJ performansları ile kendilerini müziğin ritmine bırakıyor..