Ultra Siyahlık & Hacimli Kirpikler İçin Hazır Ol!

Golden Rose Endless Lashes Maskara, Kirpiklere yoğun hacim veren. ultra siyah vegan formülü ve özel tasarım büyük elastik fırçasıyla tek dokunuşla bile kirpiklerinizi mükemmel bir şekilde belirginleştir.

İkinci kat uygulamada kirpiklerinize daha hacimli ve daha uzun görünüm kazandırırken dipten uca kaplayarak gür ve kıvrık kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

Vegan, Doğal Ve Geri Dönüştürülmüş Oje!

Golden Rose Green Last & Care Base Coat; vegan ve doğal kaynaklı (bitki bazlı) ham maddelerden oluşan formülü ile GR Green Last & Care Nail Color ojenin altına uygulanır. Tırnak yüzeyini korur, pürüzsüzleştirir ve ojenin uzun süre dayanıklı olmasını sağlar.

Base coat formülü, %79 doğal (şeker kamışı&kasava&pamuk&mısır) ve %87 biyolojik kaynaklı bileşenler içerir. Hayvansal kökenli maddeler içermez.

Golden Rose Green Last & Care Nail Color oje; vegan ve doğal kaynaklı (bitki bazlı) ham maddelerden oluşur. Tırnakları yıpratmayan, besleyen ve koruyan içeriği ile bakımlı ve göz alıcı tırnaklar yaratır. %75 doğal ve %80 biyolojik kaynaklı bileşenler içerir, hayvansal kökenli maddeler içermez.

 Şeker kamışı, pamuk, kasava ve mısır gibi bitki bazlı bileşenlerden oluşur. Ürün ambalajının plastik bölümleri (kapak+aplikatör) %20 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Olağanüstü Hacim,Uzunluk Ve Kıvraklık

Özel tasarlanmış çift taraflı esnek fırçası ve geliştirilmiş yoğun siyah doğal içerikli vegan formülü ile kirpiklerinize olağanüstü hacim ve uzunluk verir, kıvrılarak kaldırılmış mükemmel kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

1. Adımda fırçanın düz tarafı ile kirpiklere hacim ve yoğunluk verir. 2. Adımda kirpiklerinizi tek tek tarar, kaldırır, belirgin ve uzun görünmelerini sağlar. Gün boyu göz alıcı kirpikler ve etkileyici bakışlar yaratır.