Tommy Hilfiger 2023 İlkbahar Koleksiyonu’nu Tanıttı

Tommy Hilfiger, 2023 İlkbahar Koleksiyonu’nu Tommy Hilfiger Showroom Ferko Signature Plaza’da düzenlenen bir davetle tanıttı. Etkinlikte, Tommy Hilfiger Kadın, Tommy Hilfiger Erkek, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger Icons, Tommy Hilfiger Ayakkabı ve Tommy Hilfiger Aksesuar Koleksiyonları tanıtıldı.

Dünyada lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grup çatısı altındaki Tommy Hilfiger, yeni koleksiyonunu seçkin bir davetle tanıttı.

PVH Türkiye, Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Pazarlama Kıdemli Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda, İlkbahar 2023 TOMMY HILFIGER Koleksiyonu’ndan modern stiller dikkatleri çekti.

Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nda klasik çizgiler, modern tasarımlar ile güncelleniyor. Deniz mavisinden okyanus mavisine, beyazdan krem tonlara uzanan stiller, Monogram desenli modeller, kolejli montlar, merserize – keten ve koton kumaşlar, denizci çizgili üst giyimler yaz günleri için mükemmel bir rahatlık sunuyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nun dikkat çeken kapsül koleksiyonlarından Tommy Hilfiger & Andy Warhol ürünlerinde özel dikişli polo ve pamuklu bermuda şortlar, poplin gömlekler, özel dikim ceket ve pantolondan oluşan yaz takımları dikkat çekiyor.

Tommy Hilfiger Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Fatih Tezcan, Defne Ercan, Başak Cemşit, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar ve Emre Karacan’ın da katıldığı İlkbahar 2023 Koleksiyonu tanıtımına; Hivda Zizan Alp, Rüya Büyüktetik, İlayda Oymak, Gökhan Bensiz, Nil Ninat ve Zeynep Soylu gibiisimler katılarak tasarımları yakından inceleme fırsatı buldular.