Tom Ford, Yeni ve İddialı Bir Koku ile Karşınızda: Oud Minérale

Oud Minérale, ikonik oud’un muhteşem zenginliğini, ferahlatıcı okyanus mineralleriyle bir araya getirerek yeni bir koku ile karşımıza çıkıyor. Dünyanın en etkileyici iki unsurunun çarpıştığı bu birleşim, heyecan verici ve güçlü bir aşk ifadesi ortaya koyuyor.

Oud Minérale ilk izleniminde parlayan, reçineli oud notalarının okyanusun taze coşkusuna daldırıldığı bir deneyim sunuyor. Pembe biberin canlılığı, ilk koklayışta belirgin bir his bırakırken; sonsuz dalgalara vuran güneş ışınları gibi duyuları canlandırıyor.

Parfümün kalbindeki mineral ve deniz esintileri, ladinya balsamının eklenmesiyle elementler arasında muazzam bir denge sağlıyor. Cyperus bitkisinin köklerinden elde edilen değerli bir yağ olan Cypriol, topraksı ve dumanlı notalarıyla oud’un gücünü artırıyor. Paçuli ve vetiverin uyumu ise zengin ve sıcak sedir ve biber ağacı notalarıyla birleşiyor. 

Oud Minérale’i “saf heyecanı sadece TOM FORD’un mümkün kılabileceği bir şekilde oud’un yeniden keşfi” olarak nitelendiriliyor. Şimdi yeni Signature siluetinde.

İlk lansmana özel 15 gün boyunca sadece Boyner, daha sonra Boyner, Beymen, Sephora’larda.