Tom Ford Vanilla’nın Heyecan Verici Dokunuşunu Keşfedin

Tom Ford Vanilla, ikonik bir parfümün en çok aranan içeriklerinden biri olan vanilyanın sıradanlıktan uzak bir rol üstlendiği koku olarak karşımıza çıkıyor.

Tom Ford Vanilla’nın Heyecan Verici Dokunuşunu Keşfedin

Büyüleyici derecede parlak ve baştan çıkarıcı vanilya derinliği ile diğerlerinden ayrılan TOM FORD Vanilla ile ikonik bir parfümün en çok aranan içeriklerinden biri olan vanilya sıradanlıktan uzak bir rol üstleniyor. Vanilya CO2 Ekstresi zarafet ve çekicilik yaratırken, sadece TOM FORD için özel olarak geliştirilen Vanilya Tincture India, kokuya yumuşak bir dokunuş katıyor. Koyu ve çekici bir vanilya notası olan Vanilya Absolut, parfümün siluetine cazip, gölgeli bir derinlik katıyor.

TOM FORD Vanilla’nın mükemmel Ultravanil Akor’u, vanilyayı deri notalarıyla bağlayarak heyecan verici bir baharatlı bir dokunuş ekliyor. Yaseminin etkileyici çiçeksi özelliklerinin kattığı yumuşak zenginlik; sandal ağacı ve orris notalarıyla birleşerek parfümün eşsiz sofistike yapısını göz önüne sererken önceden var olan tatlı önyargıları yıkıyor.

İkonik Private Blend şişesinde, vanilya rengi ile sunulan bu çarpıcı kokuyu Beymen, Boyner ve Sephora’larda keşfedebilirsiniz.

Tom Ford Vanilla’yı Beymen, Boyner ve Sephora’larda keşfedebilirsiniz.