Tom Ford Beauty Makyaj Ürünleri

Zengin renk paletleri ve her ten rengine uygun seçenekler sunarak her kadının güzelliğini vurgulamak için tasarlanan Tom Ford Beauty’nin makyaj ürünleri ile göz alıcı bir görünüme sahip olun! Tom Ford’un imza zarafeti ve kalitesini taşıyan bu ürünler ile makyaj deneyiminizi lüks bir ritüele dönüştürün!

Tom Ford Beauty Makyaj Ürünleri

Tom Ford Eye Color Quad Far Paleti 

Gözlerinizi Tom Ford’un zarif dokunuşu ile büyüleyici kılın! Far paletindeki her bir renk cesur, dumanlı ve çekici bir göz makyajı elde etmeniz için birbirini tamamlıyor. Işıltılı, saten ve mat renk tonları, yoğun renk pigmentleri ve uzun süre kalıcılığı ile makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacak!

Ürünün Fiyatı: 2.290 TL

Tom Ford Shade and Illuminate Kontur Paleti 

İkonik kontur ikilisi ile yüz hatlarınız mükemmel bir görünüme sahip olacak! Tom Ford Shade and Illuminate Kontur Paleti, kremsi formülü ve yoğun pigmentleri ile makyajınızda kusursuz kontur görünümü oluşturuyor. Nemlendirici botanik yağlar içeren yeni formülü sayesinde daha doğal bir görünüm için cilde kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. İkiliyi ayrıca yanak rengi olarak ve ten renginizi ısıtmak için de kullanabilirsiniz.

Ürünün Fiyatı: 2.560 TL

Tom Ford Shade and Illuminate Allık 

Pirinç ipek tozu ile formüle edilen Shade and Illuminate Allık ile cildinizin doğal güzelliğini ön plana çıkarın! İpeksi pürüzsüzlükte ve yoğun pigmentli bu ürünün yarı mat iki tonu ile cildiniz gün boyu canlı ve parlak kalacak.

Ürünün Fiyatı: 2.390 TL

Tom Ford Lip Color Ruj 

Doğal dudak tonlarından ateş kırmızılarına ve koyu kahverengilere uzanan çeşitli renk seçeneklerine sahip Tom Ford Ruj ile bütün gözler dudaklarınızda olacak! Ultra kremsi dokusu ile pürüzsüz uygulama sağlayan bu ürün gün boyu taze ve canlı kalır. İçeriğindeki soya tohumu ekstresi, Brezilya muru muru yağı ve papatya yağı gibi nadir bulunan ve çok değerli egzotik içerikler ile dudaklarınızı besler.

Ürünün Fiyatı: 1.670 TL

Tom Ford Satin Matte Ruj 

Tek katta güçlü etkiye sahip Tom Ford Satin Matte Ruj, gün boyu süren kalıcılığına rağmen dudaklarınızda ağırlık yapmaz. İçeriğindeki zengin kolajen karışımları ve denizden gelen güçlü içerikleri sayesinde dudaklarınıza dolgun bir görünüm verir. Nadir bulunan ve uzun süre nemlendirme sağlayan egzotik içerikleri (Soya tohumu özü, Brezilya Murumuru yağı ve papatya yağı) ile Tom Ford zarafetini dudaklarınızda hissedeceksiniz!

Ürünün Fiyatı: 1.670 TL

Tom Ford Shade and Illuminate Soft Radiance Fondöten 

Shade And Illuminate Soft Radiance SPF 50 üç boyutlu ışıltı ile üç boyutlu cilt bakımını birleştiriyor. Kusursuz cilt görünümü için geliştirilen bu fondöten aynı zamanda cildi besler ve cilde koruma sağlar. Orta-tam kapatıcılığı ve ışıltılı bir görünüm sağlamasıyla vazgeçilmeziniz olacak!

Ürünün Fiyatı: 3.850 TL