The Purest Solutions C Vitamini Serumu İle Işıl Işıl Bir Davet

Doğaya ve çevreye saygılı değerleri ile sektöre farkındalık kazandıran The Purest Solutions, LAGOM House Of Experience’da gerçekleştirdiği cilt yenilenmesini hızlandıran ve besleyici formüle sahip C Vitamini Serumu’nun özel davetine ilgi yoğundu. Sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile sosyal medyanın popüler isimleri bu muhteşem davette ağırlandı…

The Purest Solutions C Vitamini Serumu İle Işıl Işıl Bir Davet

Cilt yüzeyinde oluşan leke görünümünü en aza indirgeyen, cilde aydınlık, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandıran The Purest Solutions C Vitamini Serumu lansman davetinde katılımcılar şehrin göbeğinde kendilerini adeta portakal bahçesi atmosferinde hissederken lezzetli ikramların eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştirdi. 2024 Watsons Güzellik ve Bakım Ödüllerinde Yılın En İyi Serum ödülünü alan C Vitamini Serumunun ciltteki etkisi ve  faydaları ev sahipleri The Purest Solutions CMO’su Hazal Evliyaoğlu ile Marka Müdürü Nurdan Duygu Yıldırım’ın keyifli anlatımlarıyla katılımcılarla paylaşıldı. Katılımcılar bu sayede ürünü daha yakından tanıma ve deneme fırsatı buldular. “Kendi Kokteylini Kendin Yap” konseptiyle davete katılan isimler kendi kokteyllerini yaparak keyifli anlarda yaşadı. Davetin ilerleyen saatlerinde ise make-up artist eşliğinde davete katılan misafirlere ışıltılı göz makyajı uygulandı.

Moda, sanat, medya ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin ilgi gösterdiği davette; Serap Sarı, Arzu Kunt, Begüm Karamahmutoğlu, Özge Ulusoy, Batya Kebudi, Alegra Levi, Nalan Salur, Selda Özkök, Lale Danışman, Şebnem Özinal, Seçkin Piriler, Volkan Karataş, Esra İnceefe, Esra Üstünkaya gibi seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.