THE NORTH FACE | Travis Weller İş Birliği

THE NORTH FACE | Travis Weller Western States 100’ün renklerinden ilham aldı.Sınırlı sayıda üretilen ve sanatçı Travis Weller iş birliğiyle tasarlanan VECTIV™ koleksiyonu, zorlu Western States 100 patika yarışındaki tozlu patikaların ve koyu çam ormanlarının renkli hikayesini anlatıyor.

Travis Weller Kimdir?

Patika koşusu, onun için özgür düşüncenin Tamalpais Dağı boyunca uzanan patikalar misali aktığı yaratıcı bir terapi biçimi haline geldi. Travis, Western Carolina Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi çizim alanında Yüksek Lisans derecesini tamamladı. Oil Creek 100 patika yarışında 22 saatin altında performans ve altın madalyayı hedefledi. Travis, Western States 100 yarışında başarılı bir koşuyu hedeflerken, 25°C üzeri sıcaklıklarda bedeninin ve zihninin zorlanacağının farkında.

Patika koşusu hayatımı netleştirir. Dağın zirvelerinde renkler daha canlıdır. Ormandayken renkleri daha derinden hissedersin. Vahşi doğadaki bu soyutlamalar, çalışmalarımın ve bu iş birliğinin temellerini oluşturdu.”

“Western States 100’ü ve yarışı izlemek için yaptığım yolculukları düşündüğümde, parkurun aklımda öne çıkan üç farklı bölümü var. Bu bölümlerin her biri eşsiz özelliğe sahip ve yarışa katılanlarda değişik kişilikleri ortaya çıkarır. Koşucunun bulunduğu doğal ortam ve izlediği parkur boyunca hissettiği duygulara dayalı bir renk hikayesi yarattım.”

Travis Weller

THE NORTH FACE I Sürdürülebilirliği Destekleyen Programlar:

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.