Reebok Ayakkabı x DANIELLE GUIZIO CLUB C 85

Reebok Ayakkabı İLHAMINI KADIN GÜCÜNDEN ALAN YEPYENİ CLUB-C SİLÜETİ REEBOK x DANIELLE GUIZIO CLUB C 85

Reebok, tasarımcı Danielle Guizio ile iş birliğini duyurdu. Danielle Guizio ve Reebok ayakkabı iş birliğinin ilk adımında, Reebok ikonik ayakkabılarından biri olan Club-C yeniden tasarlandı.

Reebok ayakkabı Danielle Guizio İş Birliği

Reebok, Danielle Guizio iş birliğiyle yepyeni bir Club-C tasarımına imza attı. New York merkezli tasarımcı Danielle Guizio’nun aynı ismi taşıyan markası, hayatın her alanında sınırları zorlayan modern kadına övgü niteliğindeki tasarımlarıyla biliniyor. Reebok ise tarihteki ilk atletik kadın ayakkabısının yaratıcısı olarak, kadınların her alanda güçlenmesini destekliyor. Ortak bir bakış açısında buluşan iki marka, ilhamını kadınların güçlenmesinden alarak Club-C’ ye yeniden hayat veriyor.

Reebok x Danielle Guizio iş birliğiyle yeni görüntüsüne kavuşan Club-C’de, Reebok’ın imzası haline gelen geleneksel tasarım korundu. Beyaz renkteki sade ve kullanışlı yönüyle öne çıkan Club-C, doğanın renklerini taşıyan ufak detaylarla süslendi, her güne eşlik edebilecek şekilde tasarlandı. Tasarımcı Danielle Guizio tarafından ayakkabının dil kısmına eklenen motive edici alıntılarla, ayakkabının giyildiği her güne başlangıç için motivasyon sağlanması hedefleniyor. Klasik Club-C silüetinin yeni yorumu, her günü bir öncekinden daha iyi hale getirmenin önemini vurguluyor. Danielle Guizio’ya göre tasarımın genel teması, ayağa kalkıp hedeflere kararlılıkla ulaşmak için ilham veriyor, harekete geçmeyi hatırlatıyor.