The Body Shop, Seçkin Süngüç ile Kış Makyajının Tüyolarını Paylaştı

İkonik, aktivist ve vegan güzellik markası The Body Shop, Make Up Artist Seçkin Süngüç davetiyle, mevsime özel eşsiz ürünlerle hazırlanan kış makyajının püf noktalarını anlatmak üzere İstinye Park The Body Shop mağazasında sevilen isimleri bir araya getirdi.

Hediye koleksiyonlarını %100 geri dönüştürülebilir ambalajıyla, yeniden kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak geliştiren, kurulduğu günden bu yana bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop, mutluluğu hediye etmek isteyenlere özelbirbirinden şık hediye setlerini ve sezonun mis kokan eşsiz serilerini tanıtmak için İstinyePark The Body Shop mağazasında bir davete imza attı.

Ünlü Make Up Artist Seçkin Süngüç, uygulamalı makyaj anlatımıyla bu sezonun kış makyajında olmazsa olmazları anlatırken, The Body Shop’un yenilenen makyaj serisini ve sezonun baş döndürücü diğer serilerini tanıtarak davetlilere keyifli zamanlar yaşattı.

Birbirinden kaliteli ve vegan içeriğiyle her cilt tipine uygun olabilecek geniş ürün portföyü hakkında detaylı bilgiyi, marka hikayesini ve makyaj tüyolarını Make Up Artist Seçkin Süngüç’den özel olarak dinleyen davetlilerin yoğun ilgisi dikkat çekti.